Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy www.l**e.hu...

Miért van az, hogy www.l**e.hu társkereső oldalon 1000-ből csak egy nő hajlandó csevegni?

Figyelt kérdés

Talán ha 1000-ből egy aki normális és lehet vele csevegni is, nem utasít el szó meg adatlap nézés nélkül...

Tettem egy próbát. rákerestem a bp-i 22-32 éves nőkre, és akit csevegni lehetett hívni, meghívtam.

50 találat volt a keresésből, 18-at tudtam csevegni hívni, ebből 17-en úgy utasították el a meghívást, hogy az adatlapom se nézték meg, csak 1 közülük.

Tettem még vagy 10 ilyen próbát fél óránként új nőkkel, és ebből a 10 próbálkozásból 1 volt akivel tudtunk beszélgetni is.

Miért vannak fenn a többiek társkereső oldalakon, ha gyakorlatilag esélyt sem adnak az ismerkedésre mert az adatlapom se nézik meg??

Nem értem a nőket.

Valaki meg tudja magyarázni?

Van így értelme ismerkedni egyáltalán?

Nem úgy tűnik nekem.



2013. nov. 23. 15:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nagyon sok társkereső játszik azzal, hogy feltölti az adatbázisát nőkkel. Képekkel adatokkal, hogy keress, és reménykedj, de nem válaszolnak. Mert csak üres profillapok.
2013. nov. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

A konkrét oldalon is sok fake reg van. Híres emberek fotóit töltik fel és arctalan regisztrációkat csinálnak. Lehetnek az üzemeltetők is.


Onnan is összejött randi.

2013. nov. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Pretty_Fighter ***** válasza:
Nem tudom,hány éves vagy? 60? mert akkor lehet azért:D
2013. nov. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 shamrel ***** válasza:

Biztos még "kezdő" netes társkereső vagy. :)


Több oldalon is fenn vagyok kb 4 hónapja lassan.

Mindenhol ez a helyzet amit leírtál,a nők abban a korosztályban amit te is megjelöltél iszonyat amit művelnek ezeken az oldalakon.

Fotót amit elsőre meglátnak rólad,esetleg kicsit nem tetszik nekik már nem is állnak veled szóba,ahogy írtad még az adatlapod se érdekli őket,kizárólag külsőségekre mennek!(persze van kivétel, de 99%ban ez megy náluk)

Ne érts félre, nem azt mondom,hogy veled vagy a fotóddal van a baj egyáltalán nem! Csak őket kizárólag a 100%ban nekik megfelelő, ha tetszik zsáner pasik érdeklik. A maradék 99%-t le se sz**ják.

Mint mondtam biztos van kivétel mielőtt jönnek a felháborodott feministák,de annyira elenyésző,hogy szinte nem is találni.


Kérdésedre válaszolva pedig ennyi idő eltelte után azt mondom, nem, nincs értelme netes társkeresésnek a megjelölt korosztályban. Később ez 35-40 feletti nők esetében már változik a helyzet és fordul a felállás ott meg már ők szívnak úgy mint most mi. De ez kb senkit nem vigasztal.

2013. nov. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
én azért várnám ezeket a feminista jelentkezőket, akik felháborodnak ezen, hogy őket nem csak a külsőségek érdeklik :D
2013. nov. 25. 11:02
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre úgyis mindenkit a külső érdekel, lehet hazudni bármit a saját kicsinyes lelkiismertének megnyugtatása végett. De mivel a külsőt látja valaki először, leginkább az alapján. ítél. Ha nem vagy szimpi, akkor nem vagy szimpi. Pont.
2013. nov. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én is fentvoltam azon az oldalon régen!!! Nem szerettem ha csevegni, chatelni hivtak volt h egyszerre 10en is rám írtak... inkább levelezek
2014. ápr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!