Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy www.l**e.hu...

Miért van az, hogy www.l**e.hu társkereső oldalon 1000-ből csak egy nő hajlandó csevegni?

Figyelt kérdés

Talán ha 1000-ből egy aki normális és lehet vele csevegni is, nem utasít el szó meg adatlap nézés nélkül...

Tettem egy próbát. rákerestem a bp-i 22-32 éves nőkre, és akit csevegni lehetett hívni, meghívtam.

50 találat volt a keresésből, 18-at tudtam csevegni hívni, ebből 17-en úgy utasították el a meghívást, hogy az adatlapom se nézték meg, csak 1 közülük.

Tettem még vagy 10 ilyen próbát fél óránként új nőkkel, és ebből a 10 próbálkozásból 1 volt akivel tudtunk beszélgetni is.

Miért vannak fenn a többiek társkereső oldalakon, ha gyakorlatilag esélyt sem adnak az ismerkedésre mert az adatlapom se nézik meg??

Nem értem a nőket.

Valaki meg tudja magyarázni?

Van így értelme ismerkedni egyáltalán?

Nem úgy tűnik nekem.



2013. nov. 23. 15:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Válogatnak. Már a profilképed látványa is elriasztotta őket, vagy képes sem volt.
2013. nov. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
van fenn profilképem és mondták már többen, hogy jó kép.
2013. nov. 23. 15:09
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Most 1000ből egy vagy 10ből egy? Szerintem te se tudod miről beszélsz...
2013. nov. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

olvasd el újra, mert te nem tudod értelmezni amit írtam!

1 keresésből kb 50 találat, amiből 18-at lehet csevegni hívni, 10 ilyen keresés alatt volt 1 akivel lehetett beszélni!

2013. nov. 23. 15:11
 5/17 anonim ***** válasza:
"mondták már többen, hogy jó kép" Hányan? Csak, mert pár ember mond 1-1 jó szót egy képre, attól még lehet, hogy az nem jó...
2013. nov. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy közben már beszélgetnek 1-2 másik emberrel/csak böngésznek/kamu profil? Ilyen elven, ahogy te gondolkodsz, percenként egy tucat felkérést kaphatnak és azok sem feltétlen a kulturált fajták.
2013. nov. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
És ti azt nem olvastátok el, hogy úgy utasítanak el 95%-ban, hogy meg sem nézik a profilom?
2013. nov. 23. 15:15
 8/17 anonim ***** válasza:
Én még mindig tartom azt, hogy sokkal inkább lehet ismerkedni mint társkeresőn.
2013. nov. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
*itt
2013. nov. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
én is azt vettem észre, hogy ckm-es modelleket keresnek ilyen oldalakon, velem meg szóba sem állnak, az életben meg utcán fütyülnek utánam a pasik. szóval képekre megy ott mindenki, aztán meg sírnak, hogy az életben meg nem is olyan, ha valaki valami hiper szuper képet tesz ki.
2013. nov. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!