Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A környezetemben a legtöbb...

A környezetemben a legtöbb lány elzárkózik, ha kapcsolatot kezdek. Hogyan juthatok át a gátakon?

Figyelt kérdés

Volt már több kapcsolatom is. Emlékszem mindegyikre, hogy milyen nehéz volt elindulni, mire elnyerem a tetszésemet a csajnál. Más az ügy, ha én tetszem a csajnak, akkor könnyebb, de ha küzdeni akarok valakinél, akkor hogyan gyorsíthatom a folyamatokat?


Igazából csak azt szeretném elérni, hogy lássa, nekem kiöntheti a lelkét, onnét kezdve már tudom az utat. Milyen témákat indítsak, hogy ne csak olyan válaszokat kapjak, hogy: "há ok. A te bajod. Rendben. Biztos. Nem tudom."... Hozzátenném, ezek olyan kérdések szüleménye, mint pl: "Szia, milyen volt ma a napod, valami újdonság? (válasz, szia jó, neked? Hát nincs semmi "xd")." "Nekem is, mi volt ma a suliban?", "Semmi", "Azon kívül? Valami hülyeség volt ma az osztályban, amin nevettetek?", "Átlagos, nem volt semmi"....


Szóval, olvastam valahol, hogy a lányok szeretik ha törődnek velük, ezt hogy érhetem el? Illetve még utóbbiként megint felvetném, milyen témákat vessek fel?


Hozzátenném nem sietek, de néha idegesítő, hogy másnál már 1 hét és kapcsolat (igaz én nem a rövid kapcsolatokra hajtok), de nálam 1 hónap múlva is ugyanaz a lemez. Egyszerűen nem bontakozik ki, hiába is közeledek felé. Majd egy két hónap múlva sikeredik elismertetni magam, amiből született már fél éves kapcsolattól 1 évesig is (ez volt a leghosszabb eddig).


2013. nov. 22. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Menj gátfutó edzésekre.
2013. nov. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó hát kielégítő a válaszod, de nem ebben a témában... xD
2013. nov. 22. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!