Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem érez irántam semmit, de...

Nem érez irántam semmit, de randizni visz és folyton velem van. Ez miért van? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Szóval, 19 éves lány vagyok. A srác akiről szó van, 23 éves. Úgy egy hónapja figyeltünk fel egymásra és egy hete szólított le, azóta elvitt randizni is színházba. Ez eddig teljesen normális.

Viszont, amit nem értek és lehet, hogy bennem van a hiba....a minap beszélgettünk. Azt mondta, hogy ő nem érez irántam semmit, csak jól érzi magát velem. Szívesen elvisz randizni és eltölthetünk együtt több időt, de nem tudja garantálni, hogy belém fog szeretni. Attól fél, hogy majd én beleszeretek, ő nem fogja viszonozni és majd megbánt. És, hogy nekem kell döntenem, hogy vállalom-e a kockázatot, hogy ez megtörténhet és megbánt, vagy pedig inkább ne találkozzunk többé.

Itt jön az, hogy én sem vagyok szerelmes, de jól érzem magamat vele.

Lehet én bonyolítom túl, de nem értem őt. Szerintem a szerelem kialakulhat a későbbiekben is, nem csak szerelem első látásra létezik.



2013. nov. 21. 22:01
 1/7 anonim válasza:
Kezeld baratkeny , a tobbit meg bizd a jovore :)
2013. nov. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De azt mondta, hogy ezek randik? Nem lehet, hogy ő azt gondolja, hogy ezek csak szimpla baráti találkozások, mert ő nem érez semmi többet, és csak barátként tekint rád?
2013. nov. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem Ő maga is reménykedik benne, hogy beléd szeret! :)

és az utolsó mondatod tényleg nagyon igaz!!! ;)

Sok szerencsét!

16/L

2013. nov. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tényleg randit mondott. Most színházba vitt, jövőhéten pedig moziba megyünk. És egy kollégiumban lakunk..egy szinten, két lakással arrébb lakik és elég sok időt tölt nálunk. :P

Bízom benne, hogy idővel rájön, hogy mit akar. :S

2013. nov. 21. 22:16
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem legbelül tényleg ebben reménykedik, hogy belém szeret. :D
2013. nov. 21. 22:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Rossz helyen tapogatóztok.

A srác csak dugni akar, szexkapcsolatot akar veled. Lehetne tökösebb is, elég beszari módon próbál célba érni...

F

2013. nov. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez lenne az érem másik fele...
2013. nov. 23. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!