Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan lány, aki benne...

Van olyan lány, aki benne lenne abban, hogy nyalnánk falnánk egymást a városban, a buszmegbállóban az ölembe ülne és úgy smárolnánk, szóval folyton kimutatnánk azemberek előtt, hogy szeretjük egymást?

Figyelt kérdés
Mert ilyen lányra vágyom, de eddig azok a lányokkal, akikkel volt dolgom eléggé leplezték ezt, vagy mindig nekem kellett kezdeményezni a csókot is és már unom ezt.
2013. nov. 15. 21:16
 1/7 anonim válasza:
biztos van de szerintem elég igénytelen ezt csinálni, ez csak rátok tartozik
2013. nov. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És ez mire lenne jó?
2013. nov. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Remélem nincs. Ha ilyet látok hánynom kell.
2013. nov. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De utálom az ilyen embereket... nem féltékenység, meg semmi irigység, csak egyszerűen borzasztóan irritál, ha mellettem cuppognak, meg vihognak.
2013. nov. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha bevállalod, hogy feljelentelek közszemérem sértésért, akkor felőlem... :D
2013. nov. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennek mégis mi értelme lenne? Miért fontos, hogy az emberek így lássanak? Miért van szükséged arra, hogy ennyire kimutasd azt, hogy mennyire szereted a lányt, akivel mutatkozol? Miért vagy ennyire felszínes?
2013. nov. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindig is utáltam az ilyen embereket, mint te, kedves kérdező, amikor fél méterre tőlem, egy órán keresztül azt kell hallgatnom, hogy cuppognak, meg nyálaskodnak, közben egymás nyakába másznak. Tudod, hogy milyen zavaró ez?


Elhiszem, hogy ezt akarod csinálni, de A BUSZON UTAZNI KELL, NEM SZERETKEZNI !!!!

2013. nov. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!