Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Öltözködés? Kérdésed túl...

Öltözködés? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Szóval a kérdésem.

Nagyjából így öltözködöm.

-fekete ing

-fekete bőrkabát(nem szoktam begombolni,tehát csak úgy van)

-fekete farmer alsó

-fekete cipő


Lehet mondani,hogy egysíkú de kb más ruhám nincs is :D Hozzászoktam a feketéhez.Szinte bántja a szememet,ha színes ruhát kell magamon viselnem.

Hozzátartozik még,hogy kék szemem,és fekete hajam van. :)(nem,én nem vagyok fekete..)


2013. nov. 21. 14:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
*ki mit gondol
2013. nov. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Azt veszel fel amit szeretsz, számodra kényelmes, és szerinted jól is áll neked.
2013. nov. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nagyon nem jön be :(

20N

2013. nov. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem nagyon izgat, hogy milyen a ruházat..

De azért felvehetnél mondjuk egy világosabb farmert vagy egy sötétkék inget. Próbáld meg! Szerintem a közérzetedre is más hatással lesz a kicsit színesebb ruha.

De most így elképzeltem, hogy nézhetsz ki nap mint nap ebben a ruhában, mintha temetésre készülnél mindig. Nem kell színeset húzni, pl sötétbarna, sötétkék, szüre..

2013. nov. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Átlagos, tömegbe simuló. Hogy nem a ruha teszi az embert, így önmagában igaz, viszont mielőtt megszólalnál, már 60-70%-ban megszületett rólad az első benyomás, amihez pedig hozzátartozik a ruha. Ennyi.


21/L

2013. nov. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az ilyen öltözet egy pasin.Sokkal jobb mint a mai páwa öltözet.. Szòval ne változz:) 16/L
2013. nov. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!