Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel ugyanabba a suliba járunk és néha a buszmegállóban/buszon is szoktam látni.(én 16/l, ő 18/f) Már egy éve nagyon tetszik, de még soha nem beszéltünk. Én nem vagyok túl szép és csinos, szóval biztosan nem tetszem neki, de párszor észrevettem már, hogy néz. Ő sem az a fajta fiú aki átlagban bejön a lányoknak...(barátnőm azt mondta hogy csúnya és szerintem sem néz ki annyira jól, de mégis, ezt nem tudom elmagyarázni xD) Szerintetek mit csináljak?
2013. nov. 8. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

hát ne haragudj, de ha 18 éves létére buszmegállóban van, mert nincs koscija, szerintem ilyennel ne is állj szóba, ilyen csövesekkel.

nekem 17 éves koromban már 3-as BMW-m volt....

2013. nov. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szerintem utazz másik buszon :D, a nők mindig el túlozzák a "csúnyaság" fogalmát magukra nézve . (vagy épp igencsak reálisan szólnak) Ha akarsz tőle valamit, és ő nem képes kezdeményezni, akkor próbálkozz te, de lehet, hogy csak a mákszemek miatt néz téged, amik a fogaid közé ragadtak. :D
2013. nov. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#1: azért mert 18 évesen nem kocsival jár leszólod? LOL Én 20-on felül vagyok mégis busszal járok egyetemre. Miért? 1) Apuci kocsijával nem menőzök 2) Nem olcsó az üzemanyag... (És igen van jogsim) Szóval ezt haggyuk... Szerelemben amúgy se annak kéen dominálnia, hogy ki gazdag és ki nem... Kérdezőnek a válasz: Vedd fel FB-n és írj rá ott ha személyesen nem akarod...
2013. nov. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha egy suliba jártok akkor rengeteg esélyed van h megismerhesd :D pl. szünetek, tábor bármi :D csak legyél mindig a szeme előtt, és tudod a nő csak a lehetőséget adja és a pasi lép először :)
2013. nov. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. nov. 9. 11:54
 6/6 A kérdező kommentje:
#1: kit érdekel, hogy nincs kocsija? honnan lenne rá pénze? azzal meg nem lesz menőbb, hogy anyuci meg apuci vesz neki kocsit...
2013. nov. 9. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!