Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ciki társkeresőn szerencsét...

Ciki társkeresőn szerencsét próbálni huszonévei elején járó szingli lánynak?

Figyelt kérdés
Közel sem biztos hogy kialakulna valami de furdal a kíváncsiság, ha más nem legalább meg akarom tudni hogy neten is olyan szerencsétlen vagyok-e a fiúkkal mint a való életben. Nem várok sokat a dologtól, de ki tudja lehet érhet kellemes meglepetés. Az egyedüli fenntartásom amiatt van hogy valamiért ha arra gondolok hogy ismerőseim véletlenül megtalálhatnak ott, úgy érzem szégyellném, nem tudom igazából megmagyarázni miért de azt érzem hogy nem szívesen vállalnám fel. Tényleg ennyire gáz regisztrálni ilyesmi helyekre, hogy ez alakult ki bennem? Kép meg nyilván kéne, névtelen/arctalan emberrel sztem nem sokan kezdeményeznének beszélgetést, de a gondolattól parázok hogy rám akad valami ismerős.
2013. nov. 20. 22:04
1 2
 11/16 anonim válasza:
Isten ments, hogy én ítéljem meg, hogy neked mennyi időre van szükséged, de azért vigasztalásul (?) azt mindenképpen érdemesnek tartom ide leírni, hogy mivel csak pár hónapja szakítottál, az, hogy nem rohansz hanyatt-homlok regisztrálni valahová, nem jelenti azt, hogy a sült galambot várod. Nincs rá garancia, hogy még egyszer kezdeményezzen egy megfelelő ember? :D Ha mindig azt néznénk, hogy vajon mire van garancia, nem tennénk semmit az életben. Nyugi. Ne azért akarj ismerkedni, hogy elmondhasd, hogy te teszel érte, meg nemcsak várod a sült galambot. Ne azért akarj ismerkedni, mert úgy érzed, ez ilyen "társadalmi nyomás". Ha nagyon hiányzik egy társ, akkor persze, lépéseket kell tenni, de én a sorok mögött erős tétovaságot látok.
2013. nov. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Való igaz, hiányzik egy társ, de nem a társadalmi nyomás hatására : ") A tétovaság sajnos tényleg jelen van, de szeretek szeretni, és szeretve lenni, és úgy érzem szeretnék még fiatalon, huszonéveim elején boldog lenni valakivel, később lehet hogy sokkal nehezebb életem lesz, most viszont egyetemistaként még csak tanulnom kell, nincs annyi nyomás mintha pl már magamtól kéne megélnem teljesen. Úgy érzem ezt az időszakot szívesen tölteném egy boldog kapcsolatban, és a szakítás óta ez hiányzik nagyon. Nem akarnék senkit sem rászedni, amíg nem tudtam teljesen túllépni a srácon amúgysem kezdenék új dolgokba, de talán ismerkedni és új ingereket keresni, új társaságot, annyira nem lehet nagy bűn.
2013. nov. 20. 22:36
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi egyébként mindenkinek a választ, véleményt, stb, bocs hogy nem reagálok egyenként, de zöld kéz ment, legalább tovább tudom gondolni ez már hasznos volt.
2013. nov. 20. 22:39
 14/16 anonim ***** válasza:
Minek azon parázni hogy észrevesznek ismerősök az oldalon? Csak az vehet észre aki szintén fent van, akkor neki is ugyan úgy "gáz" :) Én is láttam több ismerőst is ilyen oldalakon, szerintem nem nagy cucc.
2013. nov. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki?

Az a ciki, ha "szingli"-nek tartod magad. Ez egy olyan életforma, ami biztosan az egyedüllétbe vezet.


Sok mindenben igazad van viszont, amit írtál... én is azt mondom, hogy ne regisztrálj rögtön, amíg még frissek az emlékek.

Utána viszont ez miért lenne gond?

Arról nem is beszélve, hogy nem az ismerős lányok kedvéért regisztrálsz, úgyhogy velük nem kell foglalkoznod.

Másrészt egy társkeresőn lány kép nélkül esélytelen. Az vagy házas, vagy bűnronda, vagy nulla önbizalommal rendelkezik - tehát csak az ír neki, aki egy gyors dugásra vágyik, letakart fejjel.

Te, gondolom, ennél több vagy. Vállald fel magad.

2013. nov. 21. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

El sem hiszem, h még senki nem írta ki ide: hány éves vagy, hol laksz, írj privátot.

Pedig a magányos lányok kérdésére mindig jön pár ilyen válasz...


Amúgy hol laksz :D :D

2013. nov. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!