Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mit kéne tennem?...

Szerintetek mit kéne tennem? (meleg téma)

Figyelt kérdés

Megpróbálom rövidre fogni :D Szóval pár hete bejelölt facebookon egy srác,aki kb. 30km-re lakik tőlem,viszont egy helyi suliba jár,és koliban is lakik,tehát 5napig itt van...ő valakitől tudta rólam,hogy meleg vagyok,azért írt rám,de róla viszont senki nem tudja.nagyon szimpatikus(volt),sokat beszéltünk,és találkoztunk is egyszer,de mivel elég ítéletidő volt,és valahol kettesben szerettünk volna lenni,ezért megbeszéltünk egy másik talit.másnap beszéltünk,de csak pár mondat ereéig,amiből megtudtam,hogy bejövök neki.aztán napokig nem írtunk,ez eléggé furcsa volt nekem,ezért írtam neki,de csak este írt vissza annyit,hogy sajnos amíg itt van koliban,nem igazán tud online lenni,mivel nincs net (elég gáz kolesz),és csak a haverja laptopjáról van fent pár percre...ekkor egy kicsit megnyugodtam,hogy nem kerül,csak simán nem tud online lenni.mikor hétvégén hazament,akkor én nem voltam itthon,szval azért nem beszéltünk.most megint itt van,de nem írtunk már azóta...

nem merek már neki írni,mert úgy érzem,hogy púp vagyok a hátán,sms-esekkel sem akarom zaklatni...

hívjam fel? de már régen írtunk,nem is biztos hogy kíváncsi rám...csak ő jár a fejemben...ráadásul ma reggel láttam,de valamiért elkerültem hogy ne lásson,és awwwww...

szóval eléggé kétségek közt vagyok,kérlek segítsetek! haggyam a francba,vagy próbáljam meg esetleg felhívni,vagy sms-t küldeni neki?

előre is köszi :)



2013. nov. 15. 18:12
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, várj egy hetet, majd utána mond ki. Mert egyik haverom éppen most írt pár nap után hogy elnézést de nem ért rá dolga volt!

Ne add fel! Ja, ha nem jön össze ezzel a sráccal, hidd el találsz jobbat!

2013. nov. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
87%

Ja,

akkor elfoglalt mert sokan írtak rá! :)


Viszont, így én is jártam, de akkor menjen a **ba mert csak szarakodott veled...


Én Tulipános Fanfan nevű felhasználóval jártam így, írta hogy tök szimpi vagyok stb. bókok 10nap után elpárolgott,pedig az utolsó üzenete az volt holnap küldök képet..

az ilyenek mentálisan betegek, mert ha letiltották akkor másnap egy másik néven ugyanúgy írt volna ha akart volna.. stb.


Úgyhogy fel a fejjel! ^^

2013. nov. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

nem vagyok az a fajta,aki elhamarkodottan hibáztatja a másikat,mert esetleg PÉLDÁUL nem ír vissza hetekig(!!!!)..de ez már sok

és az a fajta vagyok aki ilyen miatt szomorkodik,csak azért jó lett volna folytatni :) de hát ez van :) ha esetleg jóra fordulna a dolog,akkor írok:) addig is köszi mindenkinek a tippeket,tanácsokat<3

2013. nov. 16. 20:25
 24/30 A kérdező kommentje:
javítás: "az a fajta sem vagyok"* :D
2013. nov. 16. 20:26
 25/30 A kérdező kommentje:
háááá!!! visszaírt,csak épp nem volt gépnél amikor írtam neki :))) nem volt net a koliban,azért nem írt :) nincs semmi gond :D kb. ugrálok örömömben :DD
2013. nov. 16. 20:56
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Tudtam! ^^ Sok boldogságot! :)

Látod, ilyen a szerelem, több a negatív érzés stb. főleg ilyen esetekben :/

2013. nov. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
100%
Jajdejó :D Remélem akkor minden jól alakul majd ^^
2013. nov. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: Na látod! Sok boldogságot! ^^ <3
2013. nov. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
köszönöm drágáim:3
2013. nov. 17. 18:27
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
na mi lett?:D
2013. nov. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!