Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mit kéne tennem?...

Szerintetek mit kéne tennem? (meleg téma)

Figyelt kérdés

Megpróbálom rövidre fogni :D Szóval pár hete bejelölt facebookon egy srác,aki kb. 30km-re lakik tőlem,viszont egy helyi suliba jár,és koliban is lakik,tehát 5napig itt van...ő valakitől tudta rólam,hogy meleg vagyok,azért írt rám,de róla viszont senki nem tudja.nagyon szimpatikus(volt),sokat beszéltünk,és találkoztunk is egyszer,de mivel elég ítéletidő volt,és valahol kettesben szerettünk volna lenni,ezért megbeszéltünk egy másik talit.másnap beszéltünk,de csak pár mondat ereéig,amiből megtudtam,hogy bejövök neki.aztán napokig nem írtunk,ez eléggé furcsa volt nekem,ezért írtam neki,de csak este írt vissza annyit,hogy sajnos amíg itt van koliban,nem igazán tud online lenni,mivel nincs net (elég gáz kolesz),és csak a haverja laptopjáról van fent pár percre...ekkor egy kicsit megnyugodtam,hogy nem kerül,csak simán nem tud online lenni.mikor hétvégén hazament,akkor én nem voltam itthon,szval azért nem beszéltünk.most megint itt van,de nem írtunk már azóta...

nem merek már neki írni,mert úgy érzem,hogy púp vagyok a hátán,sms-esekkel sem akarom zaklatni...

hívjam fel? de már régen írtunk,nem is biztos hogy kíváncsi rám...csak ő jár a fejemben...ráadásul ma reggel láttam,de valamiért elkerültem hogy ne lásson,és awwwww...

szóval eléggé kétségek közt vagyok,kérlek segítsetek! haggyam a francba,vagy próbáljam meg esetleg felhívni,vagy sms-t küldeni neki?

előre is köszi :)



2013. nov. 15. 18:12
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki mindenképpen, ha van kedved akár szerelmes verset is vagy rajzolsz neki valamit stb. Mindenesetre szorítunk! Sok sikert nektek! ^^
2013. nov. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Szerintem hívd fel / vagy küldj SMS-t. Kérdezd meg, hogy van-e kedve találkozni :)


Sok sikert!

Majd írj, hogy mi van veletek :)

2013. nov. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Tudod, ha írsz neki, akkor veszíteni valód nincs. Ha emiatt megutál, nyűgnek érzi, akkor soha nem is jöttél be neki igazán. Ezért felesleges ettől félni. Ha bejössz neki tényleg, akkor viszont pár üzenet miatt nem hogy megutálni nem fog, de kifejezetten jól fog esni neki. :)
2013. nov. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
én új vagyok, most csatlakozom csak a kérdésedhez.. és kivii vagyok, h beszéltél e Vele?:$ ha igen leírod?:)
2013. nov. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
sziasztok! elfelejtettem még a kérdéshez odaírni,hogy a múlt héten összetörte a telefonját,ez csak most jutott eszembe,amikor fel akartam hívni..szóval a sors most nagyon ellenem van,úgy néz ki,hogy az Isten sem akarja,hogy tudjak vele beszélni.. :s ilyen az én szerencsém
2013. nov. 16. 19:42
 16/30 A kérdező kommentje:
istenem,fent van facebookon,rá kéne írnoooom.... :D
2013. nov. 16. 19:51
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
akkor itt az idő ,hogy rá írj :)
2013. nov. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
ráírtam,de nem is látta és már nincs is fent..azthiszem megkaptam a választ:D...
2013. nov. 16. 20:06
 19/30 anonim ***** válasza:
14es vagyok.. magambol indulok ki.. és az én "szerencséből" szerintem ez még nem jelenti azt, h le akarna koppintani, lehet valami közbejött, vagy akármi.. biztosan lehet rá valami magyarázat!:/
2013. nov. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
most meg megint fenn van...lehet hogy a netjével van baj? :D leszarom már komolyan...egy baromnak érzem magam-.-
2013. nov. 16. 20:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!