Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mit kéne tennem?...

Szerintetek mit kéne tennem? (meleg téma)

Figyelt kérdés

Megpróbálom rövidre fogni :D Szóval pár hete bejelölt facebookon egy srác,aki kb. 30km-re lakik tőlem,viszont egy helyi suliba jár,és koliban is lakik,tehát 5napig itt van...ő valakitől tudta rólam,hogy meleg vagyok,azért írt rám,de róla viszont senki nem tudja.nagyon szimpatikus(volt),sokat beszéltünk,és találkoztunk is egyszer,de mivel elég ítéletidő volt,és valahol kettesben szerettünk volna lenni,ezért megbeszéltünk egy másik talit.másnap beszéltünk,de csak pár mondat ereéig,amiből megtudtam,hogy bejövök neki.aztán napokig nem írtunk,ez eléggé furcsa volt nekem,ezért írtam neki,de csak este írt vissza annyit,hogy sajnos amíg itt van koliban,nem igazán tud online lenni,mivel nincs net (elég gáz kolesz),és csak a haverja laptopjáról van fent pár percre...ekkor egy kicsit megnyugodtam,hogy nem kerül,csak simán nem tud online lenni.mikor hétvégén hazament,akkor én nem voltam itthon,szval azért nem beszéltünk.most megint itt van,de nem írtunk már azóta...

nem merek már neki írni,mert úgy érzem,hogy púp vagyok a hátán,sms-esekkel sem akarom zaklatni...

hívjam fel? de már régen írtunk,nem is biztos hogy kíváncsi rám...csak ő jár a fejemben...ráadásul ma reggel láttam,de valamiért elkerültem hogy ne lásson,és awwwww...

szóval eléggé kétségek közt vagyok,kérlek segítsetek! haggyam a francba,vagy próbáljam meg esetleg felhívni,vagy sms-t küldeni neki?

előre is köszi :)



2013. nov. 15. 18:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne butáskodj már! Mégis miért lennél púp a hátán? Hívd fel! :) Hajrá! Bátorság! ;)
2013. nov. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Gottschling Csilla válasza:
0%
Titeket melegeket sohasem foglak megérteni.. Mi a vonzó egy olyan testben ami ugyanolyan mint a tiéd? De őszintén? Soha nem volt olyan, hogy egy lányról azt gondoltad volna, hogy de gyönyörű vagy hasonló?? Ne érts félre nem csak a meleg fiukról beszélek, a lányokról is: pl. engem eléggé megbotránkoztatna, ha egy másik lány mutatna irántam érdeklődést.
2013. nov. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
100%
Aww... Hát ez tök aranyos :D Szerintem is nyugodtan felhívhatod vagy írhatsz neki. Ne félj! :)
2013. nov. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
100%

Hát 2., ez azért van mert nem vagy meleg, gratulálok, ez van! :D Együttérzés meg lehet benned, mivel a melegek is élnek kapcsolatot, olyan emberek mint te vagy én.

és a kérdezőnek: fb-n írj neki annyit, hogy rég találkoztatok mittudoménmi, ha rá ér keressen téged, és ha "púp" lennél, akkor nem fog, ha viszont keres, akkor csak sok dolga volt, úgymond átpasszolod neki a labdát :p

2013. nov. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

2-esnek:

de igen,gondoltam már egy lányról azt,hogy gyönyörű,de ha pl. pucéran állna előttem,nem biztos hogy annyira tetszene :D annak pedig hogy mi tetszik egy ugyanolyan testen mint az enyém kb. annyi értelme van,mintha megkérdezném,hogy mi a franc tetszik egy más "fajta" testen,mint a tiéd...

a többieknek pedig köszöntem a bíztatás,ma már valszeg otthon lesz,általában este szokott fent lenni,majd ráírok,vagy felhívom vagy akármi:)

2013. nov. 15. 18:44
 6/30 anonim válasza:
89%
Ez a beszéd :D Hajrá hajrá! ^^
2013. nov. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok: Majd írj mi volt! Szurkolok, hogy összejöjjetek! ;)
2013. nov. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
95%

Engem is érdekelne egy élménybeszámoló, ha van kedved ^^ Szorítok! :D

(3-as vagyok)

2013. nov. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
ha beszéltünk mindenképp leírom mi történt :) eddig nem sikerült még elérnem...
2013. nov. 15. 22:18
 10/30 My Conserve ***** válasza:
100%

Ez a ti korotokban teljesen normális. Írj nyugodtan. Ha elküld a fenébe, akkor tudhatod, hogy nem kellesz neki, de minden másnál még van remény.


1 SMS még nem zaklatás, de az e-mail vagy a FB jobb, azt mégiscsak jelszó védi...

2013. nov. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!