Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem vesznek észre engem...

Miért nem vesznek észre engem a lányok?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre, hogy engem magasról leszarnak...Külsőre átlagos vagyok, nincsen semmi különösebb gond ezzel...A viselkedés lehet az oka? Nem vagyok elég bunkó és lekezelő vagy mi lehet a probléma szerintetek? Ahogy körbenézek a környezetemben azt látom, hogy csak az idiótákat veszik észre ( és ezt nem csak viselkedésre értem ) Min kéne változtatnom, hogy engem is észrevegyenek végre?:) Mielőtt valaki írná... Nem, nincsenek túl magas igényeim, nem olyan lányok érdekelnek, akik elérhetetlenek számomra. 17/F

2013. nov. 14. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
te vagy a láthatatlan ember?
2013. nov. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok. 17/F
2013. nov. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekik igen :) Eléggé vaknak kell lenni ahhoz, hogy ne vegyenek észre a lassan 190 centimmel :D
2013. nov. 14. 16:41
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért nem vesznek észre a lányok, mert mindenki az idióta macsókat hajtja, akik szépen beletaposnak a lelkükbe. Szerintem ne változtass magadon semmit se, mert előbb utóbb lesz egy lány, aki értékelni fogja az igazi valódat :)

mindenesetre mosolyogj sokat ^^

17/L

2013. nov. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez mind jól hangzik kedves utolsó és egyet is értek veled, de tudod, hogy milyen rossz várni?Főleg, hogyha sokáig kell :/ Valamilyen változás mindenképpen szükséges szerintem. ( Ez alatt nem azt értem, hogy bunkó paraszttá fogok válni. )
2013. nov. 14. 16:46
 6/9 anonim ***** válasza:
"Nem vagyok elég bunkó és lekezelő vagy mi lehet a probléma szerintetek?" Jajj, Istenkém... Ne, hagyjátok már ezt a francba. Nektek olyan lány kell, aki akkor vonzódik hozzátok, ha a legrosszabb oldalatokról mutatkoztok neki? Ez komoly? Legyen tartásod, kedves kérdező! Ha csak a kis ribik közül választhatnál, akkor ne válassz! Gondolj bele, ha elkezdesz bunkózni, akkor saját magad zülleszted le egy olyan emberért, aki még csak nem is úgy szeret, ahogy vagy.
2013. nov. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

tényleg mosolyogj sokat, mindig legyen téma, mindig szólj hozzá :)

amúgy így, hogy itt senki nem ismer, nem nagyon tudjuk megmondani, mi lehet a "probléma"

de úgy látom, önbizalomhiány az van... "elérhetetlen lányok"... itt nincsenek kategóriák, csak mindenki más bánásmódot igényel :D

2013. nov. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
"itt nincsenek kategóriák, csak mindenki más bánásmódot igényel" :D Ezt még nem hallottam :) Figyelembe fogom venni :D
2013. nov. 14. 17:05
 9/9 anonim ***** válasza:
190 cm? o.o Imádom ha valaki magas, nem értem a női társaimat :D
2013. nov. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!