Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért most vesznek észre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért most vesznek észre a lányok?

Figyelt kérdés

Ameddig akartam barátnőt addig rám sem néztek .

Most , hogy eldöntöttem nem kell barátnő és csak élem az életemet , szemmel láthatóan elkezdtek érdeklődni irántam , megnéznek maguknak és beszélgetni akarnak velem , a közelemben akarnak lenni .

Csak tudnám , hogy lehet ekkora változást kieszközölni .

Egyszer még átnéznek rajtam , másik nap pedig már észrevesznek .

Pedig ugyanaz az ember maradtam .

22ff


2013. nov. 8. 15:22
 1/7 anonim válasza:
Mert most már nehezen vagy megszerezhető. Ez mindig így van, nem tudunk mit tenni ellene, a csajok folyton így tekintenek ránk. :/
2013. nov. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mit hüledezel? engem az speciel nem elégítene ki ha csak sziplán észrevennének meg nézegetnének


valószínű hogy korábban is eljutottak irányodba ezek "fergeteges magasságba" mint a nézegetés de akkor még azt vártad hogy a farkadon pörögjenek...most hogy lemondtál róluk már az ilyen szintű semmi apróságokat is észreveszed

2013. nov. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert te nem látod, de ahogy a magad ura vagy, és nem barátnőért kuncsorgó fiúcska, hanem célorientált férfi.

A nők ezt értékelik. Ezt a határozottságot,önállóságot,stb... ami ezzel a személettel jár, és megnyilvánul a megjelenésedben anélkül, hogy te észrevennéd magadon.

2013. nov. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jajj ezt kár nemekre korlátozni. Mind2 nemnél előfordul ez gyakran. Nekem is amikor párom van, hirtelen minden pasi rám akar nyomulni, ha nincs, akkor szinte egy ilyennel se találkozok.
2013. nov. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4. Persze, de a kérdezőnek válaszoltam, ő meg jelen esetben ffi :)
2013. nov. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mert nyugodtabb és lazább vagy
2013. nov. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert most kupálodtál ki.
2013. nov. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!