Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez már nyomulásnak számít...

Ez már nyomulásnak számít amit csináltam eddig? Ne írjak többet a srácnak?

Figyelt kérdés
Láttam párszor, (ő nem figyelt fel rám) a nevét megtudtam, és bejelöltem facebookon. Visszaigazolt, de nem kérdezte meg hogy ki vagyok. Ezért ráírtam, próbáltam vele beszélgetni, de nem nagyon válaszolt. Eltellt 2 nap és megint írtam neki, akkor viszont nagyon közlékeny és kedves volt, érdeklődött irántam is kérdésekkel. A beszélgetés úgy zárult le, hogy mondta hogy majd szóljak mire jutottam, egy bizonyos témával kapcsolatban, most nem lényeges mi az. A kérdés csak az hogy, msot megint én írjak rá valamikor? Én már kétszer írtam neki, ő még soha, én kimutattam hogy érdeklődöm iránta, tehát most az övé lenne a következő lépés szerintem. Viszont ha igy zárta a beszélgetést hogy szóljak, akkor ő meg azt várja hogy majd megint én keressem?
2013. nov. 13. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Nehogy már keresd! Még én fiúként se teszem meg...
2013. nov. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát ha különösebben érdekelnéd, szerintem keresne..
2013. nov. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha egy pasinak tetszik egy nő, kezdeményez.
2013. nov. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ne írj neki

élőben beszélgess vele ha tudsz

ha élőben megnyered akkor keresni fog

2013. nov. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szólj neki, de inkább élöben
2013. nov. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Élőben nem tudok.
2013. nov. 13. 20:56
 7/9 anonim válasza:

Írj neki bátran, drága lány,

Tettedért nagy lesz a méltány.

Ne szégyenkezz tettedért,

Megéri az érdemért.

Ha kell tedd fel te a kalapot,

Írj rá, ragadd meg a napot!

Csak egy életed van, s egy lehetőséged,

Hogy kihasználj minden eshetőséget!

2013. nov. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, én már addig nem mentem volna el, hogy bejelöljem. Nem az én dolgom teperni, én csak tudtára adom, hogy tetszik. Írni meg semmiképpen se írtam volna neki. De ahogy te érzed, nem vagyunk egyformák.
2013. nov. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Várhatsz a ráírással, de számolj vele hogy lehet félénk a srác, így sose fog rádírni. Amúgy ha egyszer elbeszélgettetek és kérdezgetett akkor nem hiszem, h nem érdekled. Szerintem, ha rá is írsz nem fog nyomulásnak tűnni, főleg ha eltelik néhány nap.

Egy haveromra pl nem kicsit nyomul egy csaj. Felkel reggel 8 nem fogadott hívás, 15 FB üzenet :D Na szerintem itt kezdődik a nyomulás nem ott, ha 3 naponta ráírsz h mizu hogy vagy?

2013. nov. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!