Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak, ha nagyon...

Mit csináljak, ha nagyon frusztrált vagyok, amiért eddig csak olyan lányokkal smároltam, vagy csináltam bármit is, akik nem vonzottak, míg, akiket kívántam, ők csak kigúnyoltak meg lerondáztak eddig csak?

Figyelt kérdés
Pedig voltak jelek egy-két számomra vonzó lánytól is, hogy talán bejövök nekik, de sajnos sosem tudom már meg ezt... Ma meg már semmi jelet nem kapok számomra vonzó csajoktól csak olyanoktól, akik el vannak hanyagolva, mert nem a vonzó típusok, ők maguktól is nyomulnak rám sokszor. Persze én is szoktam próbálkozni, de többnyire még a nem vonó lányok is rondának tartanak és elutasítanak, lekoptatnak, nem, hogy a számomra vonzó átlagos vagy szép lányok.
2013. jún. 16. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Add fel.


Probléma megoldása: Legyél azzal aki nem jön be külsőre, de belsőre igen.


Aztán menj és qrj olyannal aki pont fordítva. Bár ez utóbbihoz sok pénzre lesz szükséged.

2013. jún. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én komolyan nem értem az ilyen srácokat....

Főleg mint az első válaszoló.

Ha rossz a külsőd tegyél azért,hogy jó legyen.

A visszautasiasokt meg magasról tojd le.nem kell velük foglalkozni.

Ilyen nézettel és hozzáálassal sosem lesz normális barátnőd

2013. jún. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Figyelj #2 választania kell még akkor is ha jól néz ki.


Jó csaj aki szemét, agyban nulla és "flegmah"

Vagy közepes alsó régióiban van kinézetileg de mellette rendes-kedves-jófej.


A kettő együtt nincs. Választanod kell Kérdező.


Vagy amit az elején mondtam.

2013. jún. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!