Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretek egy lányt, de hogy...

Derkon kérdése:

Szeretek egy lányt, de hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit szeretek, és jóba vagyunk, de nem tudom neki megmondani, mert neki valaki más tetszik, de sajnos esélye sincs annál a másik fiunál...nem merem megkockáztatni, h beszéljek vele erről, nem tudom mit szólna hozzá, vagy hogy mondjam neki, félek, hogy elveszíthetem a barátságát...Tudtok mondani valamit, h jobban megkedveljen és eltudjam neki mondani?

2013. nov. 12. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:

"szeretlek" és ennyi.


persze ha egy idegen lányról van szó, akkor talán azért mégsem, de egyékbént meg ennyi. nem merem meg hablablabla közhely,, tök mind1,


amúgy ez a variálás hogy jaj de még nem mert ez meg az na majd most jaaaj neeem, ez ilyen nem akarásnak nyögés a vége, monde el neki azt kész, ennyi, legalább nyugodtabban tudsz majd aludni

2013. nov. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem, de első sorban az a baj, hogy neki más tetszik, én meg nem igazán...ekkor is csak mondjam meg neki?

Mert legfeljebb csak attól tartok, h utána nem leszünk barátok, ha rosszul sülne el....egyébként meg tudnàm neki mondani, ha az a másik srác nem lenne

2013. nov. 13. 16:22
 3/6 anonim ***** válasza:
amúgy honnan tudod, hogy az a másik srác tetszik neki, honnan tudod, hogy a srácnak nem tetszik, és honnan tudod, hogy te picit sem tetszel neki? :)
2013. nov. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ehm ehm, attól ne félj hogy elmondod és akkor vége a bartságnak,, ha tényleg jó barátok vagytok akkor ettől még azok maradtok.


Aztán meg ha folyton ilyen érzések vannak benned az se jobb,, persze lehet nemet mondott, de ezt válalni kell, plusz attól még nem kell hogy szétmenjetek aztán meg később még bármi lehet. És lehet nem is tetszik neki annyira az a másik fiú.


Jaa meg persze ha nem vagytok hü de jó barátok, na most, elmondod, jó mondjuk hogy vége, akkor hát ez van, most csak a zért barátkozni vele, hogy egyszer majd szerelmet valj, aztán mondjuk kiderül hogy nem annak sincs értelme, de esetleg menjetek el moziba meg ilyesmi, aztán lehet jobban megkedvelitek egymást

2013. nov. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát, onnan tudok ilyeneket, h kérdezősködtem óvatosan tőle is, meg másoktól is...
2013. nov. 14. 20:36
 6/6 A kérdező kommentje:
És köszi a valászokat, már tudom, hogy mit csináljak, ezer hála érte, bárhogy is sikerül :)
2013. nov. 14. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!