Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretek egy lányt. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy lányt. Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
8.-ba jár és én csak 7. vagyok.Jófej,okos és szép.De amikor hazakísérném mindig ott a barátnője és nem tudok vele beszélni.Face-n szoktam de ott nem az igazi.Ő viszonylag menő csaj és én vok sztem olyan lúzer.Ha tudtok akkor légyszi segítsetek vmiben.pl:hogyan hívjam el randira?mit gondol rólam?stb
2013. febr. 28. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:

barátnőétől kérdezősködj kicsit először is


ha úgy érzi a lánynál is oké a dolog akk kérd meg h egyszer ne menjen arra és megvan oldva :D


ha nem akkor meg hagyjd inkább

2013. febr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy szóval zavarba tudod hozni: Szeretlek.

Nézz a szemébe, fordítsd magad felé. (csak ketten legyetek)

Beszéld meg vele facebookon, hogy pl holnap tudnánk csak ketten menni hazafele?Szeretnék beszélni veled. Írj, hogy mi volt :DD

2013. febr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De olyan a barinője h nagyon dumás és leéget meg minden.(ő is jólnéz ki)de amúgy vele nemvok vmi jóban csak köszönési viszony.a 2.kommentelőnek üzenem h ezt így nembiztos h megmerném kérdezni tőle mert ha nemet mondd akk tök szar mert ha meglát suliba egyből elfordulna stb.és ink akk barát mint h semmi.nemrégóta beszélek vele sűrűbben de attól még szeretem.
2013. febr. 28. 19:23
 4/9 A kérdező kommentje:
tévedtem.az illető barátnője is jó fej.és mióta tudja még inkább az.ez jelent vmit?
2013. márc. 2. 16:48
 5/9 anonim ***** válasza:

az hogy kicsit feltűnő voltál :DD de ha jóba lettetek akkor tényleg kérdezz rá kicsit a dolgokra :D


(#1 voltam)

2013. márc. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de nem merek vele beszelni,mert ha velem van es megkerdeznem mindig csak dadogok...facen meg nem akarom mert ott gáz...
2013. márc. 4. 14:06
 7/9 anonim ***** válasza:
mármint a barátnőjénél :DD (#1)
2013. márc. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
beszéltem vele de nem jött össze.aztmondta bocsi de nincs meg az az érzés ami kéne.
2013. márc. 7. 16:07
 9/9 anonim ***** válasza:
megesik... együtt érzek veled ha ez számít és legalább tudod, hogy van elég bátorságod az egészhez :D
2013. márc. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!