Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13 éves vagyok, és szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok, és szeretek egy lányt. Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, és lenne egy lány akibe szerelmes vagyok. ő is 13 éves.

Nem merek oda menni, és megmondni neki hogy szeretem.. :)

Szerintem egy kicsit égő..

Meg ha kiderül elmondja az összes barátnőjének, és rajtam röhög majd az egész iskola.

ost ép nincs senkije. (ő a legszebb az osztályba.. mineki tudja)


2009. febr. 13. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
HA ugyse lesz belőle semmi akkor ne mond el.Maradjon akkor plátói.De ha megmondod tuti hogy elmondja a barátnőinek de attól még nem fog kiröhögni.Mert mért röhögne ki?
2009. febr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

de édi :)

szerintem ne rohand le azzal, hogy szereted egyből, inkább beszélgess vele egy kicsit a suliban és ha ez jól sikerül akkor pl kísérd haza vagy valameddig legalább menjetek együtt és akkor mond meg neki, ha úgy látod, hogy ő is jól érzi magát veled :)

2009. febr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hát:D

nemtudom de nekem égő lenne kicsit ha elmondná mindenkinek.. és rólam beszélne az egész sli.megbpróbálom elkisérni ;)

2009. febr. 13. 16:29
 4/5 A kérdező kommentje:
csak kéne bátorság :S
2009. febr. 13. 16:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Oszinten................
2009. febr. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!