Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú akit egy hete...

Van egy fiú akit egy hete ismerek és majdnem mindennap összejön hogy találkozzunk, nagyon jól érzem vele magam. Ma kaptam tőle egy plüsmacit amit befújt a parfümével. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:

A maja naptár kínai aszdense szerint azt jelenti, hogy az elkövetkező 23 évben, 8 hónapban és 9 napban kétnaponta szexuális életet fogtok élni.

Mégis mi a csudát jelentene? Azt, hogy adott egy plüssmacit, amit befújt a parfümjével, nyilván akar valamit, de hogy mit, azt akkor fogod megtudni, ha megbeszéled VELE.


Én még soha, senkinek nem adtam parfümmel befújt plüssmacit, és nem tudom, hogy ez mások számára mit jelent, csak ő tudhatja.

2013. nov. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szeretné, ha leepilálnád a hátat. Én is így szoktam utalni rá.
2013. nov. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

na jó,, okéé, te kérdező,,, itt tényleg ennyi hülye van?? mi van? te nem gondolsz semmit?


te nem vagy ember? nincs önálló gondolatod?? szerinted mi a tökömet jelent?? hmmm? na, szerinted?? kiváncsi vagyok, ha elmondod én is elmondom!

2013. nov. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ne legyél már ilyen szívtelen, lehetséges, hogy ez az első alkalom és nem ismeri még a célzást :)


Kérdező, bejösz neki, azért fújta be a parfümjével, hogy érezd az illatát azaz a srácét. Lehet, hogy kicsit félénk és nem mondja ki nyiltan neked. Udvarol!


Sok sikert!

2013. nov. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!