Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek eljönne egy fiú...

Szerintetek eljönne egy fiú USA-ból Mo-ra, hogy találkozzunk?

Figyelt kérdés

Már mondta,hogy eljönne,de mondtam,hogy még nem is ismerjük egymást.

Webcamozni még nem mertem vele.

Őket nem hatja meg egy 100,000 forintos repjegy?

Szerintetek tényleg idejönne,hogy megismerjen?


2013. júl. 2. 12:27
 1/10 anonim ***** válasza:
azért előtte nem ártana camozni neem?:D
2013. júl. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te odamennél megismerni őt, ha megtehetnéd? Minden hátsó szándék nélkül, tényleg csak azért, mert szimpatikus és szeretnél vele személyesen is találkozni.
2013. júl. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze, nyilván egy cam-os csitri miatt átrepüli az óceánt, nincs is jobb dolga. A repjegy pedig legalább 3-400.000 forint. És de, azért az ablakon kidobálni ők sem szeretik a pénzüket.
2013. júl. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Második válaszoló ,nem értelek.

Én ,ha megtehetném oda mennék!

De nekem nincs annyi pénzem.

Eléggé gunyorosan mondtad,jól érzékelem?

2013. júl. 2. 12:57
 5/10 anonim ***** válasza:
400.000 ft USA-ból Mo.-ra a jegy?ez kicsit túlzás már...
2013. júl. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha egy kilóból meg van a jegy akkor szóljatok mert én is szeretnék ennyiből kimenni!!!!
2013. júl. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak tippeltem, de ha már így, akkor rákerestem. 100-200 ezer között van egy-útra (LA), az oda vissza 200-400 között van - lévén, hogy valószínűleg nem akar itt maradni.
2013. júl. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy kicsit igen, ez volt a lényege. Webcamon még soha életetekben nem beszéltetek, de ő már iderepülne. Azért az USA sem a szomszédban van, honnan tudja, hogy benned megbízhat? Neten mondhat akárki akármit. Ugyanígy, te honnan tudod, hogy kit fogadnál, vagy kivel találkoznál? Nem azt mondom, hogy minden ember egy bérgyilkos, de nem árt óvatosnak lenni. Csodák persze történhetnek.
2013. júl. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vagy félreértetted amit mondott. Tanulj még angolul.
2013. júl. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne legyél már hülye! Mit akarna tőled kis amcsi p0cs?! Csak etet vagy félreértetted. És van 3-4 kiló az út. Ugyanis 1. ki kell jutni egy államokbeli reptérre, ha kocsival megy ott kifizetni napokra/hetekre a parkolást, átrepülni mondjuk NY-ba, ahonnan van európai járat, de ott még az út előtt nem árt megszállni, átrepül ide, jó esetben BP-re, itt kocsit bérelni... stb.
2013. júl. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!