Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanács kell. Ha azt montam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanács kell. Ha azt montam a fiúnak, hogy ne találkozzunk és ne írjunk egymásnak, akkor?

Figyelt kérdés
tartsak ki amelett amit mondtam , és várjam míg ő keres vagy 2 nap után írjak rá ? Kiborultam ,mert nem nagyon keresett, elfoglalt meg meg is bántódtam . Szóval várjam ki a harmadik napot és írjak rá vagy várjak míg ő keres ?

2013. jún. 30. 17:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

kicsit részletesebben..

miért mondtad,h ne keressen,ha aztán kibuksz azon, h nem keres?

most h is van ez?:)

2013. jún. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
jah, vagy eleve az volt a bajod h ritkán keres?
2013. jún. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ezek után hülye lenne a kegyeidet keresni és írni.

Írj Te neki, ha nagyon bánt. Ha kicsit is kedvel, elnézi ezt neked.

2013. jún. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Úgy értettem ,hogy mielőtt mondtam ,hogy ne keressen nagyon keveset keresett . Alig . Én pl. ráírtam 3x egy nap ő meg 1 szavas válaszokat küldött vissza . Elfogadtam ,hogy fáradt és hogy elfoglalt , dolgozik . Aztán meg mikor találkoztunk kellett megint felkaptam a vizet , és mikor végre elmentem hozzá és mondtam hogy a plafonon vagyok akkor annyit mondott majd elmúlik , fú hát az olaj volt a tűzre , azt sem kérdezte mi a bajom . Mikor elmondtam ,hogy nem akartam neki problémázni az elmúlt napokban , volt neki elég baja de akkor is nem esett jó hogy nem kersett . Nem igen lehetett vele beszélni . Ah én meg túl sértődős vagyok ,de ezután meg még rosszabb lett a nap . Nem tudom mit akarok vele vagy hogy ő mit akar velem , én egy nap annyit agyalok hogy 5 x változtatom a véleményem azzal kapcsolatban ,hogy most szakítás legyen vagy ne .


Mindenesetre nem tetszett neki mikor mondtam de csak chat-ben tudtam megmondani , szóval nem tesztett neki hogy nem akarom hogy találkozzunk .

2013. jún. 30. 18:01
 5/13 anonim ***** válasza:
Csak te tudod eldönteni hogy szakítsatok-e. Valahogy le kéne nyugodnod egy kis időre, hogy tisztázzad az érzéseidet.
2013. jún. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Csak hogy azon kívül ,hogy nem vagyok szerelmes belé , legalábbis azt hiszem ,nem sok mindem mást tudok .


Nem igazán tudom definiálni vagy felismerni a szerelmet , de ha el tudom képzelni ,hogy mással találkozzak akkor szerintem nem vagyok szerelmes . Kötődök talán , na meg nincs nagy kedvem magam maradni , nem vagyok népszerű , randizni nem szeretek , tehát kilátás nagyon nincs egy másik kapcsolatra . Én ilyen krónikus döntésképtelenségben szenvedek . :/

2013. jún. 30. 18:18
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem keresett, emiatt te hisztiztél egy sort, majd felszólítottad, hogy ne keressen. Gratulálok.


Ha szerinted ez kapcsolat, és itt minden rendben van, és így kell folytatni, akkor pedig mindkettőtöknek gratulálok: a srácnak, hogy kibírja, neked meg, hogy képes vagy ekkora mentális deficittel élni.

2013. jún. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az a "Nem baj tovább kell keresni ,majd lesz másik " filozófia nem nagyon tetszik nekem . Mégis meddig keresgéljen az ember , aztán meg van aki addig keresgél és válogat míg mát nem is lesz senki elég jó , vagy mindenki foglalt , gyerekes , elvált .
2013. jún. 30. 18:21
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves Anas penelope a dolog író bonyolúlt . Nincs most energiám az egészet leírni . Mindegy lényegtelen .
2013. jún. 30. 18:23
 10/13 anonim ***** válasza:

Én sem vallom, hogy ha valami elromlik, akkor azt azonnal ki kell dobni. Előbb meg kell próbálni megjavítani. De van az a szint, amikor két ember annyira nem illik egymáshoz, hogy felesleges.


Én is elég hisztis és makacs vagyok, és ez fontos szempont a párválasztásban: nem olyan pasit keresek, aki papucs-mód elviseli az összes hisztimet, hanem olyat, aki képes valamilyen módon féken tartani. Ergo aki mellett jobb ember vagyok. És ez jó esetben - más tulajdonságokban ugyan, de - kölcsönös.

2013. jún. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!