Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanács kell. Ha azt montam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanács kell. Ha azt montam a fiúnak, hogy ne találkozzunk és ne írjunk egymásnak, akkor?

Figyelt kérdés
tartsak ki amelett amit mondtam , és várjam míg ő keres vagy 2 nap után írjak rá ? Kiborultam ,mert nem nagyon keresett, elfoglalt meg meg is bántódtam . Szóval várjam ki a harmadik napot és írjak rá vagy várjak míg ő keres ?

2013. jún. 30. 17:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Hát túl elfogadó és neki kb . minden rendben is van és én mondom ,hogy az meg nem jó . Nem tudom komolyan , sok tulajdonsága meg megfelel , néhány meg kihoz a sodromból .


Szerintem nekem először magammal kell tisztában lennem , ki is vagyok ,milyen is vagyok ,mit is akarok . Meg kellene érnem , megtalálni a valódi énem .


Eddig sem voltam egy egyszerű eset , de nagyon össze vagyok most zavarodva . Addig meg szüneteltetni kellene ezt a dolgot , csak miért várna ő arra ,hogy én mire jutok az önismeretemben ,meg mikor . Az hülye dolog tőlem ,hogy arra számítsak majd ő kivárja és majd később is érdekelni fogom .

2013. jún. 30. 18:57
 12/13 A kérdező kommentje:
Néha komolyam megrémiszt ,mert úgy érzem ő azzal akar magához láncolni ,hogy mindent elfogad . Neki nem gond a súlyfelesleg (pedig megállapította ,hogy bizony híztam hasra) , neki nem kell hogy csinosítsam , meg sminkejem magam (ezzel mintha azt mondaná ,minek törekszem úgysem számít, szebb nem leszek ) , ne hordjak magassarkút , nem kell csinosan öltöznöm , őt ez mind nem érdekli . Ez nekem nem jó . Pesze el kell hogy fogadjon , de mikor kicsinosítom magam akkor mondhatná ,hogy "De szép vagy . " Mondjuk mondta ,hogy szép vagyok ,de nem mikor kellett volna .
2013. jún. 30. 19:04
 13/13 anonim ***** válasza:
Én ennek a kapcsolatnak semmi értelmét nem látom. Nyilvánvalóan nem jó hatással vagytok egymásra.
2013. jún. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!