Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mitől lehet, hogy egy csinos...

Mitől lehet, hogy egy csinos 33 éves nő már jó ideje még mindig szingli? Vélemények?

Figyelt kérdés

Távoli ismerősöm a nőci előre szólok!!! Csak pusztán kíváncsi volnék a véleményetekre.

Nagyon komoly munkája is van, hivatali melót végez.

Facebookon hétfőtöl - vasárnapig majdnem non-stop fennvan (mondjuk erre nem fogadnék, de nincs olyan hogy ne lenne rajta a chaten ha felmegyek) és x-y társkeresőn is fenn van aktívan.


Most komolyan egy ilyen kb. 10/8-as nőnek nincsenek barátai szórakozó lehetősége vagy nem tud férfit szerezni magának?

Ezt az utóbbit azért nem hinném, sztem a kisujját megmozdítaná már 3-4 srácot fogna magának. Számomra érthetetlen. Ilyet először látok.

Az összes hasonló nő/lány akit ismerek már ég a vágytól, hogy vmi f***-t fogjon.

El sem tudom dönteni mi az oka.

Ti mit gondoltok? Esetleg van itt lány/nő aki hasonló cipőben jár?

26 F



2013. nov. 10. 23:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de mutass már be néhány hozzá hasonló lánynak, akik égnek vágytól :D


24/F

2013. nov. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ismertem egy magas,vékony,jó alakú,szép arcú sportoló csajt,akinek az öngyilkosság az lett volna,ha leugrott volna az egójáról az IQ-jára.Mégis gyakorlatilag a semmire volt akkora arca,mintha valami királynő lenne.Persze a Retro farmerek azért már jelentettek valamit,elvégre van,akinek ez is státuszszimbólum.A lényeg,hogy nem nagyon kellett már akkoriban sem senkinek komoly kapcsolatra,ami a mai napig így van.

Nem tudhatod,a hivatalnok csajnak milyen difijei lehetnek.

2013. nov. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy fent van FB-on, semmit nem jelent, lehet, hogy telefonról van bejelentkezve, vagy folyamatosan be van kapcsolva otthon a gépe (nekem is sokszor be van kapcsolva akkor is, amikor itthon sem vagyok, és úgy tűnik, mintha be lennék jelentkezve).

Én is fent vagyok társkeresőn, de nem használom, nem keresgélek, nem válaszolok levelekre, csak "lusta" vagyok törölni, meg hátha egyszer még jó lesz valamire...


Hogy miért van egyedül...

33 évesen, ha egy nő szingli, akkor szingli pasit szeretne (nem elváltat, nem gyermekeset, ez a többségnél kizáró ok, ezt férfi ismerőseim mesélik). Ebben a korosztályban pedig nagyon, iszonyúan nehéz olyan pasit találni aki a. egyedül van b. ne azért van egyedül, mert valamilyen defektje van

Én is ismerked(t)em neten, 30 felett többnyire már a komoly személyiségproblémákkal rendelkező férfiak szinglik.


Szexkapcsolatra persze biztos lenne bőven jelentkező (simán lehet, hogy vannak is szexkapcsolatai, amit persze nem fog az orrodra kötni), de ha komolyat keres, akkor nagyon nehéz, ebben a korban.

2013. nov. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az előzőt még kiegészíteném azzal, hogy a nőnek is simán lehetnek olyan problémái (személyiségzavar, egy kis kötődési problémával kiegészítve), ami miatt nem képes normális kapcsolatot kialakítani, azt is elüldözi maga mellől, akinek egyébként kellene. Elég gyakori ez!
2013. nov. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Egy magasabb egzisztenciával rendelkező nő, főleg ha csinos is, elég nehezen talál párt. (ha kedves és értelmes is, akkor még nehezebb, de ez nem derül ki a kérdésedből). Az ő kora beli normális pasik már többnyire foglaltak. Az a baj, h vannak igényei, ami alá nem akar adni, ezért, látod, inkább egyedül marad.

Lehet, h sorra udvarol neki 3-4 pasi, de neki nem az kell, akinek ő kell. És annál értelmesebb, h menekülésképpen gyorsan megállapodjon, h a nem megfelelő pár mellett letudja a kötelezőt.


Több harmincas csinos, értelmes, karrierista ismerősöm van, akiről első blikkre rögtön azt mondanád, h biztos ragadnak rájuk a pasik, de nem. Ők is vágynak szerelemre, családra, de hidd el van olyan, h az ember nem találja a másik felét...

2013. nov. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Erre van egy nagyon ideillő mondás:


Egy nő akkor szexel amikor akar, egy férfi akkor amikor tud. Egy férfi akkor házasodik amikor akar, egy nő akkor amikor tud.

2013. nov. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!