Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mitől lehet, hogy egy csinos...

Mitől lehet, hogy egy csinos 33 éves nő már jó ideje még mindig szingli? Vélemények?

Figyelt kérdés

Távoli ismerősöm a nőci előre szólok!!! Csak pusztán kíváncsi volnék a véleményetekre.

Nagyon komoly munkája is van, hivatali melót végez.

Facebookon hétfőtöl - vasárnapig majdnem non-stop fennvan (mondjuk erre nem fogadnék, de nincs olyan hogy ne lenne rajta a chaten ha felmegyek) és x-y társkeresőn is fenn van aktívan.


Most komolyan egy ilyen kb. 10/8-as nőnek nincsenek barátai szórakozó lehetősége vagy nem tud férfit szerezni magának?

Ezt az utóbbit azért nem hinném, sztem a kisujját megmozdítaná már 3-4 srácot fogna magának. Számomra érthetetlen. Ilyet először látok.

Az összes hasonló nő/lány akit ismerek már ég a vágytól, hogy vmi f***-t fogjon.

El sem tudom dönteni mi az oka.

Ti mit gondoltok? Esetleg van itt lány/nő aki hasonló cipőben jár?

26 F



2013. nov. 10. 23:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Aszexuális.
2013. nov. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
8/10, nem 10/8...
2013. nov. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Társkeresőről fog is sok f-t, csak nem köti a buta orrodra.
2013. nov. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
jujj igen bocsi, 8/10 akart az lenni :)
2013. nov. 10. 23:05
 5/16 anonim válasza:
100%

Nekem volt ilyen ismerősöm. Egyszerű a helyzet: válogatós.

Várta az igazit, a legjobbat de most már 40 körül van és még mindig egyedül.

2013. nov. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Zakathol ***** válasza:
100%
Lehet, hogy egy hisztis, idióta, kibírhatatlan, vagy akármilyen rossz belső tulajdonságokkal rendelkező nő.
2013. nov. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Háát ezt egy hivatali melót végző komoly emberről azért nehéz elképzelni, hogy alkalmi kapcsolatokat gyűjtsön...
2013. nov. 10. 23:06
 8/16 anonim ***** válasza:
lehet hogy van gyereke pl. két kisgyerek többnyire elég nyomós ok az egyedüllétre
2013. nov. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

nem nincs gyerek nincs nincs

ismerem ezzel kezdtem

2013. nov. 10. 23:08
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt te honnan tudod , hogy nem szexel, meg nem randizik meg semmi? Ha csak az ismerősöd akkor nem tudhatod, mivel nem veled fogja megosztani a szexuális életét, ha meg vagytok annyira jóban, hogy ezeket tudod róla, akkor kell, hogy annyira jóban legyetek, hogy rákérdezz az okára...


Én 22 éves vagyok 1,5 éve nincs kapcsolatom, de szexelek rendszeresen. Most aki nem ismer az ezt nyilván nem tudja, csak azt látja , hogy itt egy tök csinos csaj(már elnézést, hogy ilyet írok magamról) és 1,5 éve egyedül van és nem történik vele semmi. Pedig de...


Nem tudhatod.

2013. nov. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!