Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem sikerül a randit...

Miért nem sikerül a randit megszerveznem?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor az történik velem, hogy leszólítok egy lányt és elkérem az elérhetőségeit és megmondom, hogy azért kell mert szeretnék vele meginni egy kávét és kicsit beszélgetni, sétálni. Örömmel megadja és másnap írok neki, hogy "szia! szeretnék találkozni veled itt és elmenni ide..." erre meg nincs válasz 5-ből 3 szor semmi! Mit csináljak másképp? 23F
2013. nov. 9. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor lediktálja a számot, akkor ismételd vissza rosszul. Ha nem javít ki, akkor nem is a saját számát adta meg.
2013. nov. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha 5ből 3 semmi az azt jelenti hogy 40%ban sikeres volt és beszélgess azokkal :-)
2013. nov. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
dz ilyen taktikázás, de lehet nem egyből másnap kéne hanem várni pár napot, bár sztem ha az első nap nemet mond, akkor tök mind1 h vártál-e vagy sem, de ki tudja, nem vagyok nő
2013. nov. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
emailcímet szoktam kérni, ne kérdezzétek miért:)! A 40% annyit jelent, hogy sok randim van, de eddig nem haladtak az események, csupa olyan csajt fogok ki, akire valahogy nehezen mozdulok talán rá, pedig külsőre nem rosszak. Ez az egész azt eredményezi, hogy ilyen barátzónába fut a dolog az első 1-2 alkalom után én meg haladok a következő csajra. Minden nap begyűjtök minimum egy elérhetőséget és ezt csinálom már két hete, de valamit nem csinálok jól érzem!
2013. nov. 9. 16:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Merre felé szoktad leszólítani a lányokat?

Szerintem nincs itt semmi probléma, csak szerencse kell hozzá.

2013. nov. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
németországban. és nem túl jó a nyelvtudásom, tehát nem vagyok az az extrém jóarc, mint magyarul, de beszélgetni azért tudok velük
2013. nov. 9. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!