Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy igényes...

Miért van az, hogy igényes vagyok és kedves, mégsem sikerül semmi az ellenkező nem terén? 16L

Figyelt kérdés

Tényleg, nem szoktam senkivel bunkó lenni, köszönök minden ismerősnek, mosolygok, sose megyek el otthonról kócosan, egymáshoz nem illő dolgokban, mosatlan arccal.

Mégis azt látom, hogy lenőtt hajú, elhanyagolt és sokszor kimondottan undok lányok egész helyes, kedves fiúkkal vannak.

Milyen rendszer alapján van ez?

16L



2013. okt. 19. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A mai rohadt rendszer alapján. A rendes emberek nem kellenek senkinek, csak az a baj, hogy egymásnak sem...


Egy hasonló srác.

2013. okt. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mutatsz képet privibe magadról?
2013. okt. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Most majd dőlen a privik, meglásd. :D
2013. okt. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Most majd dőlnek a privik, meglásd. :D
2013. okt. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs rendszere ennek,ilyen az élet sajnos.Szar és igazságtalan. :/ Velem is ez van,csak én már idősebb vagyok mint te és fiú. :)
2013. okt. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

mert hát,, sajnos,, ez így önmagában úgylátszik nem elég,,


és végül is tény, most attól hogy kedves vagy,, persze tök jó meg minden, de most ez így önmagában nem leszel tőle te miss tökéletes, akit mindeki akar. Kedves vagy, jó, ennyi. Sajnos

2013. okt. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy ettől tökéletesnek érzem magam, csak elég lesújtó, hogy más meg se erőlteti magát, mégis sikerül neki...
2013. okt. 19. 22:01
 8/11 anonim ***** válasza:

ja hát nem is azért írtam mert te mondtad, csak szemléltetés képpen. Sajnos attól hogy te ilyen olyan vagy a másik még nem feltétlen lesz kevésbbé jó, amitől kapásból te leszel a jobb választás.


Igazából ez is csak egy tulajdonság ami neked van, lehet ami neki van az jobban bejön.

2013. okt. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdező ez attól is függ ám, hogy NEKED milyen fiúk jönnek be! Lehet itt a baj.
2013. okt. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 C0r3 ***** válasza:

Szia!

Az a helyzet,hogy sajnos nem a belső a fő fontossági tényező párszerzésben. Először külső kell ahhoz, hogy felkeltsd valaki figyelmét. Azután válik fontossá a belső. Egy biztos, én nem járnék egy undok lánnyal sem, főleg ha elhanyagolt.

(16/F)

2013. okt. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!