Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék bunkó lenni a...

Hogyan tudnék bunkó lenni a nekem tetsző, cuki, picike lányokkal, hogy vonzódni kezdjenek hozzám?

Figyelt kérdés
Mert az a bajom, hogy kedves fiú vagyok és nem megy igazán a bunkózás nem csak a lányokkal, hanem úgy általában az emberekkel sem. Egyszerűen érzelmes, érzékeny srác vagyok és fájna, ha megbántanék véletlen valakit, emiatt viszont engem bántanak gyakran. Nem tudom hogyan tudnék ilyen bunkó állat lenni, úgyis ezek kellenek a lányoknak, hiába is tagadják. Randin is max a pimasz, sunyi dögöt tudtam előadni, arra bukott is a lány, de az már lezárt történet... Most nincs konkért lány, de nem rég egy lány bocsánatot kért én meg tök csicska módra csak annyit mondtam lágyan, hogy semmi baj, pedig azt kellett volna, hogy ezért le kell, hogy szopjál vagy valami egyéb bunkóságot. :D Persze egy rakás idegen ember előtt elég necces lenne ilyet mondani, de eddig erre buktak a lányok, én úgy vettem észre.
2013. nov. 6. 21:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A bunkóság és a nyámnyilaság között szerencsére vannak fokozatok. És a lányok arra buknak, ami a kettő között van.
2013. nov. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!