Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék bunkó lenni a...

Hogyan tudnék bunkó lenni a nekem tetsző, cuki, picike lányokkal, hogy vonzódni kezdjenek hozzám?

Figyelt kérdés
Mert az a bajom, hogy kedves fiú vagyok és nem megy igazán a bunkózás nem csak a lányokkal, hanem úgy általában az emberekkel sem. Egyszerűen érzelmes, érzékeny srác vagyok és fájna, ha megbántanék véletlen valakit, emiatt viszont engem bántanak gyakran. Nem tudom hogyan tudnék ilyen bunkó állat lenni, úgyis ezek kellenek a lányoknak, hiába is tagadják. Randin is max a pimasz, sunyi dögöt tudtam előadni, arra bukott is a lány, de az már lezárt történet... Most nincs konkért lány, de nem rég egy lány bocsánatot kért én meg tök csicska módra csak annyit mondtam lágyan, hogy semmi baj, pedig azt kellett volna, hogy ezért le kell, hogy szopjál vagy valami egyéb bunkóságot. :D Persze egy rakás idegen ember előtt elég necces lenne ilyet mondani, de eddig erre buktak a lányok, én úgy vettem észre.
2013. nov. 6. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha erre buknak,akkor nekem nem kell csaj...Senkiért nem leszek állat.
2013. nov. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
rossz társaságban járkálsz :) bunkósággal csak kis hülye p...-kat fogsz találni magadnak... erre van szükséged??? maradj olyan amilyen vagy! és akkor találsz olyan lányt akit igazán szeretnél magadnak...
2013. nov. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 wiwastarr_ ***** válasza:

hát furcsa....de csak egyet mondok: ne általánosítsd ezt! mert nem biztos h minden csaj igy gondolkozik.....

14L

2013. nov. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem a bunkókra buknak, csak a hülyék hiszik azt, akik azt hiszik, hogy amiatt nem jön össze nekik egy csaj, mert nem bunkók. Én mindig kedves voltam velük, és ez eddig minden barátnőmnek tetszett.. Illetve van 1-2 akiknek bejön a bunkó stílus (de ez a ritkább), de ha neked olyan csaj kell, hát akkor az a te bajod..
2013. nov. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 zgyzgy válasza:
Hányd le.
2013. nov. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Te Úr Isten! Ez aztán a leghülyébb felfogás amit hallottam!

Csak összehasonlításként: Van 2 fiú akinek tetszem. Egyik bunkó paraszt, a másik kedves, udvarias. Igen, a szívem a 2. felé húz pont emiatt, holott az első helyesebb... de épphogy a bunkósága taszít! Szóval a következtetés: te nagyon hülye vagy.

2013. nov. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
nagyon nagy általánosítást veszek észre...én pl utálom a kő bunkó srácokat ( és nem csak tagadom...) szeretem ha egy pasi kedves, de persze azért legyen önbizalma..és szerintem nem kell változnod, te ilyen vagy...ha valakinek ez nem tetszik az az ő baja, és ráadásul ha olyannak mutatod magad amilyen nem vagy és valakinek az tetszik akkor igazából nem is te tetszel neki, nem téged kedvel hanem amilyennek megjátszod magad..(húh kicsit hülyén magyaráztam el,bocsi:D)
2013. nov. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na persze, én tapasztalom mi megy és mi nem, a baj, hogy nem tudok olyan lenni, ami a lányoknak kell...
2013. nov. 6. 22:09
 9/11 anonim válasza:
Ez hülyeség...szerintem akikkel te eddig találkoztál azok jó nagy p*csák lehettek..
2013. nov. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor picsogjál tovább és bunkózz a csajokkal, majd meglátod, hogy mind elküld a fenébe..
2013. nov. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!