Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Érdemes erőltetni?

Érdemes erőltetni?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, akivel mindig rosszkor botlunk egymásba. Megpróbálom érthetően megfogalmazni: tehát a vonzalom kölcsönös, de mikor ő próbálkozott, nekem volt valakim, aztán amikor én kerestem, kiderült hogy Ő hosszú ideig külföldön lesz.... Jövő tavasszal jön haza és nekem nem lenne ellenemre a találka, csak közben befészkelte magát a fejembe a gondolat, hogy hátha minket nem egymásnak rendelt a sors ès nem véletlen, hogy sosem jött össze eddig? Van ebben valami vagy hülyeség? Ti mit gondoltok?

2013. nov. 5. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarsz vele randizni, randizz. Ha nem, akkor nem. Nem kell ezt túlkombinálni.
2013. nov. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sors... pff.

Megvan a lehetőséged a találkára, arra is hogy ne menj el.

Ha nem találkozol vele, akkor úgy "rendelt a sors" hogy ne legyetek együtt.

Ha elmész akkor összejöttök ebben az esetben egymásnak vagytok rendelve. Ha elmész és nem jön össze, akkor ismét az első opció él.


Lehetőségek, azok megragadása, és lehetséges kimenetelek. Ebből áll a dolog, nem a sorsszerűségből.

2013. nov. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szívesen találkoznál vele,és neki sincs ellenére,hát tedd meg,és ne agyalj ilyesmiken!A döntéseidnek következményei vannak,nyilván bárhogy döntesz,annak is lesz eredménye.Amit javasolni tudok,hogy használd ki az adódó alkalmakat,lehetőségeket.A többit majd meglátod.
2013. nov. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
lehet a sors újra és újra ad nektek alkalmat,hogy összejöjjetek,mert ennek igy kell lenni? -ennyi erővel ilyen alapon:)
2013. nov. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!