Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen? Érdemes eröltetni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen? Érdemes eröltetni?

Figyelt kérdés
Eddig ő keresett,a találkozásunk után ( 5 napja ) egyből írt még az nap, én felvetettem az ötletet,hogy lehetne folytatása,amire nem adott se nemleges,se igenlő választ. De azután még mindig írt arra utaló dolgokat,hogy bejönnék neki,de azóta nem keresett. Szerintetek keressem,írjak neki én vagy hagyjam a fenébe? Ha akarna valamit,megtalálna,a tali előtt is sikerült neki. Ha meg nem érdeklem nem értem miért adott arra utaló jeleket azok után,hogy semmilyen választ nem kaptam.
2013. aug. 28. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
írj rá,majd látod mi lesz utána
2013. aug. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
még valaki ?
2013. aug. 28. 22:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem keresném.

Eddig is ő keresett, szóval valószínű nem egy gyáva alak, hogy nem mer neked írni / felhívni.

Másrészt pedig te kezdeményezted, hogy lehetne valami, most ő jön azzal, hogy válaszoljon erre.

Nem erőltetném a helyedben... ha tegyük fel nem igazán kellesz neki, akkor ha keresed rájön, hogy attól még pár éjszaka összejöhet és könnyen ez lenne a dologból.

2013. aug. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!