Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok, Nektek bejönnek az...

Csajok, Nektek bejönnek az ilyen "fiúk"?

Figyelt kérdés

[link]


ezekre a pávákra gondolok, hogy bejönnek-e Nektek és mi a véleményetek az ilye "fiúkról"?



2013. nov. 3. 19:29
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
nem a kép a lényeg, hnem a szöveg és a b*zis viselkedésük :)
2013. nov. 3. 20:08
 12/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Miért pontoztatok le, mikor véleményt kértek?
2013. nov. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem nem igazán jönnek be.. 1, mert a FÉRFIAKAT szeretem 2, mert szerintem nincs stílusuk, ha végig nézed mindegyiket a képen ugyanúgy néznek ki.. a lányoknak általában nagyon is bejön ha egy srácnak egyedi/saját stílusa van, nem pedig ilyen swag-es fos stílus
2013. nov. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A képen szereplő srácok öltözködése bejön. Viszont ahogy a mai fiúk viselkednek az kiábrándító. Szóval nem jönnek be.
2013. nov. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
93%

hagyjuk már lányok. utcán körül nézek és a jó csajok csak ilyenekkel járnak. mit játszátok itt a p*csátokat? hogy nekem nem jön be ez a bu*i stb stb. nektek csak ez kell. legyen money azt készz. a normális fiuk meg levannak sza*va

elmentek ti a búbánatos p*csába oda.

2013. nov. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Annyira bírom h egy csomóan írják h így meg ugy milyenek, de a valóságban minden lánynak ilyen kell!

Ha csak az nem gátolja meg h tényleg bunkók.

Persze kivételek mindig mindenhol vannak, de ebben a korosztályban ez az ideál (külsőre), minden lánynak kellene.

Akik nem akarnak, arra vagy rá se néznek vagy ha igen, akkor fölismerte h ezek a fiúk "válogathatnak" a lányok között és ebből az következik h bunkók.


Ez a kérdés is evvel a témával foglalkozik:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2013. nov. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a cikk írója tökéletesen kifejtette a véleményét, és ezért egy pacsit is adnék neki. Az ilyen majmoknak még tanulni kellene, nem bulizni..
2013. nov. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!