Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok, Nektek bejönnek az...

Csajok, Nektek bejönnek az ilyen "fiúk"?

Figyelt kérdés

[link]


ezekre a pávákra gondolok, hogy bejönnek-e Nektek és mi a véleményetek az ilye "fiúkról"?



2013. nov. 3. 19:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Nem olvastam el, csak azt a nagyszerű képet láttam. Nem jönnek be. Mindegyik pont ugyanúgy néz ki, nagyban oltogatnak mindenkit aki nem úgy néz ki, mint ők. Beképzelt hülyék, és még hülyén is néznek ki a felállított hajukkal, ja, és ha megnézed jobban még a pulcsijuk is hasonló, fogadok legalább kettőnek, bár annyira nem néztem meg a képet...
2013. nov. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Attol h igy oltozik lehet normalis:) de ha bunko paraszt akkor nem kell
2013. nov. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Miért vonzódnék b-zikhoz?
2013. nov. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Aki írta a szöveget, az egy fokkal sem jobb, a képen láthatóknál. Meg az sem, aki mindenkit le"páváz".
2013. nov. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Az öltözzéke nem zavar egyáltalán. Sem a haja, ettől vannak durvább páwák. De ezek nem nagyoon olyanok, inkább átlagos tinifiúk. És legalább h csajként megyek a plázában láthatom őket XD

Mert legalább a fiúk is plázáznak, és tudjuk oda őket cipelni, ha a barátainkról van szó. A stílusa a kérdéses, nem hogy mennyire páwa.

2013. nov. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Uccsó voltam, bocs a hibákért nagyon gyorsan írok :/
2013. nov. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mintha csak az Illés gyakadémiásokat látnám Szombathelyről
2013. nov. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A szöveget csak átfutottam, mert sz4r, de a képpel és a rajta szereplőkkel mi a baj? Teljesen átlagosan öltözött fiúk vannak rajta, nincs rajtuk semmi pávás. Ilyen ruhákat már 10 éve is hordtak az emberek és nem csak ez a korosztály.
2013. nov. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ezek meg nem is olyan rosszak. Kar, hogy kisatiroztak az arcukat, ugy sokkal egyszerubb lenne velemenyt mondani. Ha a fullcapet, a pull and beares pucsikat es az ulepes gatyakat eldobjuk, es ha a ket balszelsot nem nezzuk (alkat...), nem biztos hogy veszesek. :)

Ezek kozul jobbnak van a legnormalisabb ruhaja (szerintem).

Most jonnek a lepontozasok. :)

2013. nov. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

az öltözködésükkel, és a hajukkal nincs gond, szerintem átlagos, valakinek bejön, valakinek nem...


inkább ott vannak a gondok, hogy pl. nekem nagyobb vállaim, és vastagabb karjaim vannak lány létemre (pedig nem vagyok kigyúrva)

egyszerűen nem lenne jó érzés megölelni bármelyiküket...


a viselkedésük meg teljesen más téma, az nem vonható le senkinek az öltözködéséből, hogy hogyan bánik az emberekkel

2013. nov. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!