Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért olyan nehéz manapság...

Miért olyan nehéz manapság ismerkedni?

Figyelt kérdés
Csak én veszem azt észre,hogy a fiúk nem mernek kezdeményezni? Miért van ez így?

2013. okt. 31. 19:41
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Az elsőnél :-)
2013. okt. 31. 19:45
 12/19 anonim ***** válasza:
Mert felszínes a világ.
2013. okt. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ez nem irónia, hanem az adódó lehetőség gyors kihasználása
2013. okt. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Esélyt kell adni a férfinak hogy bizonyítson, hogy megismerd! Ránézésre nem lehet megismerni senkit! Az a nő aki ránézésre válogat az sokat csalódik!
2013. okt. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
számtalan hasonló kérdés jelent már meg itt, rengeteg válasz közül válogathatsz ;)
2013. okt. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Én a humort és az intelligencia elegyét részesítem előnybe,ami első benyomásként még nem tudható, de kezdeményezni meg nem szoktam lány létemre, lehet maradi vagyok ilyen szempontból.
2013. okt. 31. 19:50
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, melyik korosztályról van szó, bár nekem a huszonévesekről sincs túl jó véleményem. Azt tapasztaltam, hogy gyakran maguk a lányok se tudják, hogy mit is akarnak, bezzeg nekünk rögtön tudnunk kellene. Másrészt meg a lányok között is túl sok a flegma, felszínes, buta ember, illetve az, akinek túl magasak az elvárásai. A másik nagy csoport azoké, akik mindentől és mindenkitől rettegnek, szürke nyusziként elbújnak, és csak nyafognak, ahelyett, hogy önmagukért is tennének valamit, de azért kitartóan várják a szőke herceget. Amúgy meg sokszor hiába próbálnánk bármit is tenni (ráadásul intelligens módon, nem úgy, hogy "d*gunk?"), a lányok többsége még arra sem adja meg az esélyt, hogy megismerje a másikat. Pedig ebbe még nem halt bele senki, de még a randizás sem kötelez senkit semmire. Ehelyett ha a másik nem jön be nekik annyira, azonnal leépítik, miközben esetleg pont ők nyivákolnak, hogy senkinek sem kellenek, meg mindig csak a bunkókat fogják ki. Mikor jut már el végre az emberek tudatáig, hogy BESZÉLGETNI kell, és legalább erre megadni az esélyt a másiknak? Utána meg ne csodálkozzatok, hogy nem mennek oda hozzátok. Ha 10 esetből 8-9 úgy végződik elutasítással, hogy gyakorlatilag még a beszélgetésre sem adtok esélyt (tisztelet a kivételnek), akkor a fiúk többsége nem fog odamenni. Vagy a beégéstől való félelem miatt, vagy amiatt, hogy úgy fogja gondolni, úgyis ugyanaz lesz a vége, akkor minek törje magát.
2013. okt. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
17.-nél van a pont!
2013. okt. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Mert barátok köztön nevelkedett egy generáció (ez nem tűnik durvának, pedig az). Mert most meg éjjel nappa bp lehetséges, hogy megy és nézi a paraszt. Mert mindenkinek van fb fiókja és onlineság van folyton. Okostelója is, ha kell nem eszik nem iszik, de lesz okos telója.


Röviden felborult az értékrend és káosz van, ennek ez az oka. Valamint megalománia, egó és önzés. Önbecsülése mindenkinek van, ha más nem is. Ide sikerült fejlődnünk 2013-ra és ez a tökéletes magányhoz vezető út.

2013. okt. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!