Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Manapság mindenhol 'gáz'...

Manapság mindenhol 'gáz' ismerkedni?

Figyelt kérdés

Olvasom a hozzászólásokat és temérdek nő írja, hogy vele ugyan ne próbáljon ismerkedni senki se utcán, se munka közben, se tömegközlekedésen, se vásárlás közben, se interneten, se szórakozóhelyen, stb.

Értem én, hogy rohanni kell mindig valahova. Sok a stressz, a kretén és mindenkinek vannak rossz napjai mikor nincs kedve senkihez sem szólni. Mind rendben van, de olyan nagy bűn ha egy férfi értelmesen, kedvesen szóba akar veletek elegyedni, mert szimpatikusnak talál benneteket? Nyilván többet is akar, nem akarok én sem álszentnek tűnni, de mi ebben az elítélni való? Semmi.

Szóval furcsa számomra ez a nagy ridegség.


2013. okt. 29. 12:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Semmi, csak egyszerűen dögöljek meg hogy mégis megmered tenni.
2013. okt. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nyugodtan csináld
2013. okt. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
Bocsi elírtam :/. Te dögölj meg hogy megmered tenni :D
2013. okt. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem. Bár én nem szeretem, ha direkte fel akarnak szedni. Beszélgetésbe elegyedni bárkivel, bárhol, és ha ráérek.


Nekem nagyon nincs kifogásom az ismerkedés ellen, főleg élőben, de az, hogy odajön, hogy "Mizu cica?"... :D Hát ezzel megölte a kapcsolatkialakítás minden romantikáját.


Én úgy szoktam ismerkedni, hogy tök átlagos dolgokkal megyek oda emberekhez. Hány az óra, stb.

A jó döntéshez idő kell és nekem van időm arra, hogy embert szépen lassan megismerjek, feltérképezzek minden szépségével és hibájával együtt.

Nem szeretem a durr bele ismerkedéseket.

2013. okt. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Pont ezért írtam, hogy értelmesen, kedvesen.
2013. okt. 29. 12:56
 6/13 anonim ***** válasza:

Na ezért nem ismerkedek egy nővel sem!

23f

2013. okt. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6 - Ez nem hangzik túl jól :)
2013. okt. 29. 13:00
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha van időd építgetni a kapcsolatot akkor hozzám az utcán bármikor odajöhetsz :)


De manapság mindenki olyan gyorsan akar eredményt (valahol megértem, mert manapság már nincs annyi idő tökölni, de ez annyira nem az én világom), hogy én kiesek így a versenyből. A leggyorsabban is 1 hónap alatt jöttem össze valakivel. Nekem idő kell, hogy szép lassan alakuljon valami.


És akik oda szoktak jönni hozzám, azok pár randi után már járni akarnak velem.

2013. okt. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Velem meg le akart feküdni egy lány három randi után, de elutasítottam, mert ennél jobban tiszteltem, majd otthagyott. A kérdés szempontjából most lényegtelen. Biztos nincs rá általános érvényű válasz, de létezik egyáltalán olyan hely, ahol valóban ismerkedni járnak emberek? És mondjuk nem kell hozzá lerészegedni, részemről fontos szempont.
2013. okt. 29. 13:13
 10/13 anonim ***** válasza:

Aki olyat ír, hogy hol ne ismerkedjenek vele, az nem akar ismerkedni. Ezt el kell fogadd. Az összes többi lány pedig nyitott. Nincs olyan, hogy "gáz" itt vagy ott ismerkedni.

Mert az lehet inkább a problémás, hogy az ismerkedés milyen irányt vesz. Velem is volt, hogy teljesen korrekt szándékkel kezdtem ismerkedni egy lánnyal, de mivel a második randin megvolt, s onnan már csak szexelni akart velem. (na jó... azért nem panaszkodom nyugalom) De nehezen tudtam elképzelni mint jó háziasszonyt a továbbiakban a következő húsz évre.

Szóval a kérdés inkább az, hogy milyen az az ismerkedés, s nem az, hogy hol történik.

37F

2013. okt. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!