Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan érhetném el, hogy...

Hogyan érhetném el, hogy végre tetszek a srácoknak?

Figyelt kérdés

Most fogok majd kozmetikushoz elmenni.

Nem nagyon sminkelek, max BB krém + rúzs

A nyári ruhatáramat felújítottam, de a téli az a régi unalmas, mert tényleg egy évembe telt mire a nyáriakat is lecseréltem szép ruhákra (nem drágákra, azokra nincs pénzem).

Szóval a téli ruháim olyan átlagosak.


És mint tudjuk az átlagos sosem elég a pasiknak. Tényleg azt érzem, sosem fogok tetszeni egy srácnak sem, mert nincs pénzem modern ruhákra, meg ilyenek. Tudom, nem a külső a legfontosabb, de az eszem a helyén van, és tudom, hogy "a külső megfog a belső megtart" mondás az a mai korban még inkább igaz.


2013. okt. 31. 16:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Valami tényleg nem oké. De ez inkább lehet a kisugárzásod, vagy az "aurád", úgymond, hogy milyen hatást keltesz. Én nem kívül keresném a problémát először.

Mellesleg személy szerint mindennemű sminket utálok. Meg a festett hajat is.


22/F

2013. okt. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Amíg azt gondolod,hogy átlagos vagy és a pasik csakis a legjobb csajokat akarják addig ez meg is érződik rajtad.

És ez nem is igaz,szóval ne értékeld le magad.

2013. okt. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A fiúk nem értenek a ruhákhoz, nekünk szinte mindegy. Ha nem mackónadrág van rajtad, hanem női ruha, az pont elég.

Az pedig, hogy az átlagos nem elég a pasiknak még annál is sokkal nagyobb butaság,mint amit a ruhákról gondolsz.


Neked az önbizalomhiány az egyetlen problémád. Lehet kinövöd, lehet ha úgy öltözöl majd, ahogy szeretnéd látni magad, akkor megjön.

Nekünk már így is tetszel, ahogy vagy, csak lehet nem veszed észre, mert állandóan csak azon jár az eszed, hogy te nem tetszhetsz senkinek.

2013. okt. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted magad akkor hogy várod el, hogy más szeressen? Először barátkozz meg magaddal..ahogy már előttem írták..bizony az önbizalomhiány elég rendesen ki tud vetülni az emberre..egyébként küldj már magadról egy képet..kíváncsi vagyok :D 17/L
2013. nov. 1. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!