Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak szórakoznak?

Jugin kérdése:

Csak szórakoznak?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy amikor a városba sétálok és szembe jönnek kb velem egyidős lányok akkor köszönnek és vigyorognak,amikor elmennek mellettem hátra nézek és nem volt rajtam kívül más.Meg ha várok a buszra vagy leülök valahova azt hallom hogy kuncognak meg rám néznek.Pedig semmi olyan nem volt rajtam ami röhejes lett volna,ilyenkor mit gondolhatnak?
2013. okt. 31. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ha mindig ez történik veled, akkor márpedig valami baromi vicces lehet rajtad.
2013. okt. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jóképű vagy? Lehet hogy nagyon ronda vagy, vagy furcsán nézel ki és ezen röhögnek
2013. okt. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valóban, ha ez rendszeres, akkor az nem azért van, mert olyan hű de jó pasi vagy... pedig gondolom ebben reménykedtél. De ilyet ezesetben max egy-két lány csinálna, nem annyi mint amennyit te leírsz.
2013. okt. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
xDDDDDDDDDDDDDD küldjmár magadról egy képet :D
2013. okt. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen léégyszii:DDD Küldj képet
2013. okt. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
privibe mutatsz 1 képet magadról?
2013. okt. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem reménykedtem abban hogy tetszem nekik,képet nem küldök nem hiányzik hogy még többen kiröhögjenek :S
2013. okt. 31. 14:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nem röhögnélek ki. Még az se az se biztos, hogy csúnya vagy.
2013. nov. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!