Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szerezhetem meg ezt a...

Hogyan szerezhetem meg ezt a lányt?

Figyelt kérdés
Személyiségünk egyforma, szinte ugyanazokat a dolgokat szeretjük, kapcsolatunk sajnos nem a legjobb. Ez annak köszönhető, h keveset beszélünk, kevesebbet, mint Facebookon.Mit tegyek/tehetek, hogy a barátnőm lehessen?

2013. okt. 28. 20:36
 1/3 lacmacika válasza:

Hogy ne tehetnél ??

csak az a lényeg hogy ha tudsz akkor minél többet légy mellette és beszélgess vele ne csak fészen ...

ismerem az érzést mert én is így vagyok vele de rá jöttem erre a technikára és így csinnálom :D :D igaz nem az egyik pillanatról a másikra fog ez történni ha nem csak lassan de ahogy szokták mondani

Türelem rózsát terem !

amúgy meg hogy ha hasonlítotok egymásra akkor csináld azt amit te szeretsz mert amit te szeretsz akkor azt ő neki is kéne szeretni mert ahogy mondtad "Személyiségünk egyforma, szinte ugyanazokat a dolgokat szeretjük" ... vagy is még nagyobb esélyed van így !!!

vagy is amit tudtam azt elmondtam :) és próbáld is meg azt javaslom :) ha nálam be jött akkor nálad is be fog jönni ;)

2013. okt. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ha látod beszeélgess vele..hivd el valahova. Legyeél vele kedves. mosolyogj rá, satöbbi..
2013. okt. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézz ki jól!
2013. okt. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!