Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miert van ez? Szerintetek...

Miert van ez? Szerintetek miert nem talalok egy olyan lanyt aki huseges es megbizhato! Vagy mar nem is leteznek?

Figyelt kérdés
Miert van ez?

2013. okt. 27. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mert rá sem néztek az "átlag" kategóriába sorolható lányokra és esélyt sem adtok arra hogy megismerjétek őket ..persze tisztelet a kivételnek L
2013. okt. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 zs.fanni válasza:
De léteznek csak rossz helyen keresed.
2013. okt. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noydra ***** válasza:
De léteznek, mindenféle kiadásban :D
2013. okt. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Érdekes,sokan állítják hogy léteznek,de pontosan ők azok az átlagos lányok akik esélyt sem adnak egy átlagos srácnak,ha közeledni szeretne felé.Amúgy biztosan léteznek valahol,egy másik dimenzióban.
2013. okt. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4.-nek igaza van!
2013. okt. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szerintem is igaza van ! Minden lany azt alitja magarol h o a tokeletes kozben meg ok azok akik eselyt sem adnak nekunk!
2013. okt. 27. 19:44
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Léteznek, csak nem szabadok ;) És mivel hűségesek, ezért nem ismerkednek, így te nem találkozol velük ;) Én is ilyen vagyok :)
2013. okt. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ezek szerint kihaltak
2013. nov. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!