Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mondjam el neki, hogy már...

Mondjam el neki, hogy már többet érzek iránta? Másfél éve ismerem a lányt.

Figyelt kérdés

Tavaly kezdtük a gimit, már akkor feltűnt nekem ő. Az idő haladtával egyre többet beszélgettünk, sok mindent tudunk egymásról, barátok vagyunk. Sajnos én ennél már jóval többet érzek, és nem tudom, jó ötlet volna-e tudtára adni ezt. Félek, ha elmondom, megromlik a barátságunk. Már pedig nagyon szeretem őt, és többet ér nekem az ő barátsága, minthogy kockáztassak, és mondjam el neki... Ti mit gondoltok, próba, szerencse, lesz ami lesz? Vagy szerintetek is inkább becsüljem meg azt, ami van?


Különösebb jeleket nem adott, hogy ő vonzódna-e hozzám, sőt, már járt pár emberrel - most azonban nem. Én sokszor bókolok neki, kedves vagyok vele, próbálok úgymond a lelkitársa lenni, de azért - hogy ne legyek túl feltűnő - laza próbálok maradni, bár igaz, mindig hevesebben ver a szívem, ha csak meglátom is. Ez ugye természetes.


Szóval a lényeg: mit csináljak? Mondjam el neki, hogy szeretem, azzal a kockázattal, hogy lehet, hogy emiatt többet már nem tudunk úgy beszélgetni egymással, mint most - ettől jobban félek, mint az elutasítástól -, vagy inkább hagyjam az egészet, és próbáljam meg elűzni a szerelemérzetet?



2013. okt. 27. 00:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mond el neki.
2013. okt. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Figyelj,szerintem semmi baj nem lehet belőle..Ha nem is szeret,és normális,legalább ugyanúgy fog hozzád állni,mint eddig.Azt te tudhatod,hogy milyen..De mondd el neki,mert ha összejön,boldog leszel:)) Szóval hajrá,szorítok,hogy sikerüljön:)
2013. okt. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Majd átgondolom még ezt, de köszönöm a választ! :-)
2013. okt. 27. 10:43
 4/15 anonim válasza:

Haver amit írtál "a tavalyt" kivéve teljesen ez a helyzetem :)

Ha el akarod mondani szerintem mond én drukkolok!

mondjuk én inkább 1,2 randi mellett maradok,az hogy a szemébe mondjam az vetekszik a lehetetlennel :D

2013. okt. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Idén többször is próbáltam már elhívni valahova, de a válasz mindig az volt, hogy nincs kedve, vagy nem ér rá.. sajnos emiatt sem vagyok abban biztos, hogy jó ötlet-e elmondani... végül is minek bolygatni azt, ami amúgy is működik? :)
2013. okt. 27. 14:50
 6/15 anonim válasza:
végig akarod nézni ahogy majd össze jön valakivel és közbe neked is meg volt az esély arra h vele legyél..szentem nem.. mondel ha rendes a csaj akkor semmit se veszithetsz vele
2013. okt. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
A tied a döntés :)inkább szenvedj azért mert nem sikerült,mint azért mert meg sem próbáltad.Választás mindig van! :)
2013. okt. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Persze, esély az van, kérdés az, hogy mekkora... én nem az elutasítástól félek, hanem a lehetséges következményétől: eltávolodunk egymástól, stb..
2013. okt. 27. 21:32
 9/15 A kérdező kommentje:
Nekem tényleg nagyon fontos ő, és nem akarok megválni tőle csak azért, mert elmondom azt az apróságot, hogy szeretem. :)
2013. okt. 27. 21:42
 10/15 A kérdező kommentje:
Bár a jelenlegi állapotokat figyelembe véve nem lenne sok veszíteni valóm, mert nem igazán kommunaktívkodik velem, személyesen jóval kevesebbet beszélünk, interneten pedig folyamatosan tőmondatokban beszél, szóval most igazából mindegy is volna... de nem értem a változást, már egy ideje ilyen velem..
2013. okt. 27. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!