Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap randiztam egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap randiztam egy sráccal és körülbelül 2hete ismerem de már lassan szerelmes belém. De én a barátomat nagyon imádom. Hogy mondjam meg neki hogy ne bántsam meg annyira vagy mi?

Figyelt kérdés
Tegnap randiztam egy fiúval akit körül belül 2-3 hete ismerek. De nekem közben van barátom de a fiú akivel tegnap randiztam már lassan szerelmes belém. Nagyon érzékeny és aranyos srác. Eleinte úgy éreztem hogy igen jó lenne vele együtt járni, de nagyon messze lakunk egymástól. De én nem akarom megbántani a barátomat nagyon szeretem! Most hogy mondjam meg neki vagy mi legyen? SOS
2012. aug. 19. 10:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
barátod mellett randizol....gratulálok na erre mondják a pasik h ribanc
2012. aug. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Na, ezért szidják itt sokan a lányokat a fiúk. Most már mindent értek. Tanácsot erre adni? Ne haragudj, de nem tudok.
2012. aug. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

együtt kajáltunk..akkor nem randinak nevezem ha nem egy baráti

beszélgetésnek..

2012. aug. 19. 10:07
 4/17 anonim ***** válasza:
Szakíts a barátoddal, jobban jár!
2012. aug. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

De, ha van barátom, akkor nem hülyítek egy másik csávót. Nem ülök be vele kajálni, csak akkor, ha esetleg közömbösek vagyunk egymás iránt. De te tudtad, hogy tetszel neki, ennek ellenére, mégis belementél.

Nem tudsz mást csinálni, mint, hogy bocsánatot kérsz attól a sráctól és megmondod neki az igazat.

2012. aug. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

most ebben semmi nincs szerintem ha találkozik mással, gondolom fiatal még, sztem hülyeség még 16-17 évesen életre szóló fogadalmat kötni, amíg nem csalja meg miért ne találkozhatna mással?


amúgy mi az h h mondd meg neki? egy rossz taktika van, amikor a csajok szépítik a dolgokat, pl: hogy nagyon aranyos vagy, lehetne is valami, de messze vagy, ez rossz!!


cask mondd meg h nem érzed hogy működne,

2012. aug. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%

nekem lesülne a bőr a pofámról ha a párom háta mögött talizgatnék (még ha csak egy kajára, vagy beszélgetésre ahogy te fogalmaztál) egy másik pasassal...szánalmas...:/


N22

2012. aug. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én az igazmondást úgy értettem, hogy mondja el neki, hogy van neki barátja, akit nem akar otthagyni. Ennyi. Nem kell a másik pasinak úgy előadni a dolgokat, hogy ő jól jöjjön ki belőle. Hagyd azt a csávót, messze is lakik, meg nem is akarsz vele igazán járni, mert akkor a barátoddal rég szakítottál volna.
2012. aug. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
remélem ezt megtudja a pasid is ... és olyan pofont kapsz hogy a takony menetet vág a nyakadon
2012. aug. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%
Ez szép... sajnálom nagyon a barátodat is, meg ezt a csóri fiút is
2012. aug. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!