Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap randiztam egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap randiztam egy sráccal és körülbelül 2hete ismerem de már lassan szerelmes belém. De én a barátomat nagyon imádom. Hogy mondjam meg neki hogy ne bántsam meg annyira vagy mi?

Figyelt kérdés
Tegnap randiztam egy fiúval akit körül belül 2-3 hete ismerek. De nekem közben van barátom de a fiú akivel tegnap randiztam már lassan szerelmes belém. Nagyon érzékeny és aranyos srác. Eleinte úgy éreztem hogy igen jó lenne vele együtt járni, de nagyon messze lakunk egymástól. De én nem akarom megbántani a barátomat nagyon szeretem! Most hogy mondjam meg neki vagy mi legyen? SOS
2012. aug. 19. 10:04
1 2
 11/17 anonim válasza:
Riba.c!!!!!
2012. aug. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
aki ocsmányul beszél az eltakarodhat innen! Beképzeld idióták! Tudjátok mindenki követ el hibákat az élete során, nem lehet senki se hibátlan!
2012. aug. 19. 14:40
 13/17 anonim ***** válasza:
51%

így van mindenki követ el hibákat...és ha elköveti vállalja a következményeket, amibe beletartozik mások véleménye az illetőről...ha nem fáj, minek írtad ki???


N22

2012. aug. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

*ha fáj, minek írtad ki?


(javítás)


n22

2012. aug. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
nem fáj csak az zavar hogy le ribancoz egy ismeretlen valaki azért mert együtt kajáltam egy sráccal akinek tetszek de semmi nem történt csak megtetszettem neki de tudja hogy van barátom és most nem rég már meg is beszéltük a dolgokat.. de amúgy is nem vagyok se házas se eljegyezve szóval azzal eszek akivel akarok.. ez nem ribanckodás.. -.-
2012. aug. 19. 14:51
 16/17 anonim ***** válasza:
hát akkor sok sikert...;) -.-"
2012. aug. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Le vagyok döbbenve, milyen könnyen felbukkan a ribanc szó úton-útfélen mindenféle válaszokban.

Ne aggódj, nem követtél el semmi olyat, amit ne lehetne helyre rakni, és nem, nem vagy bűnös azért, amiért beszélgettetek. Ha így lenne, minden barátság örökké tartana, első körben nem hinném, hogy így lenne (a sok ribancozó, az majd jól kijavít :)).

Ami viszont stimmel, ha nem akarsz tőle semmit, akkor ezt mondd meg neki minél hamarabb és minél egyértelműbben. Nincs értelme burkoltan célozgatni vagy puhítani az ügyet: "nagyon jó fej vagy, de nekem barátom van, és őt szeretem, sajnálom, de ez nem fog megváltozni. Szerintem mindkettőnknek jobb, ha most egy ideig nem találkozunk."

Ha vígasztalni próbálnád, azzal reményt keltenél benne, nincs értelme. Ne találkozz utána vele tényleg, ne fájdítsd a szívét feleslegesen.

2012. aug. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!