Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok, milyen ruházatot...

Csajok, milyen ruházatot viselő pasit találtok vonzónak?

Figyelt kérdés
A ruha nélkülit nem számítva, tehát mi a vonzó, öltöny meg ing és nyakkendő, esetleg fekete öltönnyakkendő napszemüveggel, ing és óra, vagy egyszerű New Yorkeres színes póló meg cipő ezek is jók, vagy ilyen gyúrós csávók nagy karral izompólóban, sportmez, vagy valami nagyon drága márkát viseljen?
2013. okt. 26. 00:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Letisztult, sötétebb ingek, sötét farmergatya + karóra, mély, férfias hang, intelligencia, és egy finom illatú parfüm. Máris nedves lettem.
2013. okt. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem a szkafander jön be
2013. okt. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a lányoknak a lényeg, hogy ízlésesen legyél felöltözve, most az mindegy, hogy ing, ahogyan az #1-es válaszoló írta, vagy normális póló. A karóra is öltöztet. Valamint muszáj sajnos megemlítenem, hogy alapjában véve mindez kevés, annyira nem ez fog számítani, mindez csak javít a képen :)
2013. okt. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Te, engem pont nem érdekel, amíg illik:

1. az alakodhoz

2. a stílusodhoz

3. helyhez, időhöz és alkalomhoz.

Tehát bármelyik öltözék, amit leírtál vonzó lehet. Hármaskának abban igaza van, hogy egy jó kiegészítő öltöztet.


Azokat szoktam kerülni, akik láthatóan fel akarnak vágni valamivel (pénz, kigyúrt test) és a túlzottan sportos pasasokat (nem vagyok sportos, garantáltan nem illünk össze). Pasimmal konkrétan szakadt farmer-póló kombinációban sikerült besétálnunk egymás életébe. Nagyon hamar előkerültek a gálaruhák is, de alapvetően nem azon múlt :)

2013. okt. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3. kommentelő én azért ezzel vitatkoznék. Minden nő más. Valakinek az elegáns jön be valakinek meg a "swag" vagy minek hívják. tehát ahány ember annyi ízlés
2013. okt. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam a koptatott farmer, fehér trikó és kigombolt ing mindent visz, de ez csak ez összeállítás. Legyen ízléses és fiús/férfias. :D
2013. okt. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy NŐ nem bukik a swag és hasonló stílusra. Legyen egyszerű, letisztult, férfias. Igazság szerint egy normális inggel és farmerrel bármelyik nőt le lehet venni a lábáról. Öltönnyel is, csak ahhoz kell a megfelelő alkalom is, különben ügynöknek néz ki az ember.
2013. okt. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyenruha!!

Ez nem kérdés! :)


27L

2013. okt. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a srác stílusától/egyéniségétől függ elsősorban, de ami nálam abszolút nyerő, az a világoskék ing. Ha bézs nadrággal van, akkor meg pláne, ez a szőkéknek egyébként is különösen jól áll.
2013. okt. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!