Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van értelme itt...

Szerintetek van értelme itt ismerkedni a GYIK-en?

Figyelt kérdés
Eddig egy normális nőnemű lénnyel nem sikerült összefutnom. Mindegyiknek volt valami stiklije. :D

#lány #NASA #puskapor #E.T. #búvárruha #Turborágó #homokozólapát
2013. okt. 25. 18:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
:D Én adnám, ha lenne egy GYK-s csajom összejönnénk találkoznánk, meg minden :D
2013. okt. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
mindenkinek van stikje...
2013. okt. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
szerintem is van.
2013. okt. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:

saját tapasztalatomból kiindulva nincs túl sok...

plusz ezek úgyse hosszú életűek! beszéltek 1 hétig vagy max 1 hónapig aztán vagy ráuntok egymásra vagy kiderül, hogy az egyik fél nem normális!

2013. okt. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Van innen egy jó barátom, de vele nem ismerkedős kérdésnél találkoztam. Eddig kb. 3-szor írtam rá olyanokra, akik "ismerkedni/beszélgetni" akartak, de max. 5 levélig jutottunk. Viszont továbbra is azt mondom, hogy lehet normális emberekkel találkozni itt, még ha nehéz is. :D
2013. okt. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Szergej55 ***** válasza:
Nincs.
2013. okt. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Persze hogy van.Rengeteg jó arc van itt.Én nem csalódtam azokban akiket itt ismertem meg.
2013. okt. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Akkor velem nem stimmel valami... Nekem egy idő után nem válaszolnak, pedig terjedelmes üzeneteket szoktam általában írni; vagy ha mégis reagálnak, akkor csak tőmondatokban.


Mondjuk lehet, hogy ki kéne ezzel a jelenséggel kapcsolatban írnom egy kérdést, mert nem értem, hogy miért laposodik el mindig, minden beszélgetésem...


Egyébként én itt már futottam olyannal is össze, aki kétszer is nekem támadt, hogy nem az vagyok, akinek kiadom magam. Másodjára a saját képemet küldtem neki és azt mondta, hogy nem én vagyok rajta... ott feladtam. Fogyatékos.

2013. okt. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
LOL, bírnám, pont ezen az oldalon.....
2013. okt. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem túl sok. Unaloműzőnek nem rossz, de ne vedd kész pénznek. Találhatsz barátokat, de csajozásra nem hiszem, hogy jó. Az imént egy lány arra volt kíváncsi, hogy a külseje alapján tetszik-e a fiúknak? Privátban küld képet, erre elküldött egy random képet a netről! -.-
2013. okt. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!