Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehet elmondani egy...

Hogyan lehet elmondani egy tapasztaltabb srácnak, hogy neked még nem volt dolgod fiúval?

Figyelt kérdés
Vagy csak finoman utalni rá... Hogy 18 éves létemre még nem is csókolóztam rendesen, és szűz vagyok. Mert róla (19) tudom, hogy volt már dolga lánnyal, és nem tudom, mit vár(na) el.

2013. okt. 24. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Istenkém, értelmes emberek semmit nem várnak el!! Ő értelmes, figyelmes, kedves fiú, aki kedvel téged? Akkor nem lesz gond! Akkor mondd el neki, ha látod, hogy komolyan érdeklődik irántad, vagy rákérdez. Nem kell rögtön ezzel nyitni.
2013. okt. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

simán. szerintem örülne neki.

de úgy állítsd be, hogy azért nem mert válogatós vagy (úgyis megfogja kérdezni hogy miért)

2013. okt. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak így, egyszerűen. Ne szégyelld, csak mondd meg, hogy vártál egy fontos emberre...talán éppen őrá!:)
2013. okt. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

35F, Úgy hogy egyszerűen elmondod.

A legjobb az elején tisztázni, hogy ne higgye azt, hogy "jártas" lánnyal van dolga.


Én a párommal voltam így. Az elején tisztáztam, hogy még nem voltam lánnyal.

2013. okt. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!