Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú aki nagyon tetszik...

Loveyouforever kérdése:

Van egy fiú aki nagyon tetszik de nem merem elmondani neki :/ mit csinaljak?

Figyelt kérdés
csak pár hete ismerem .. barátnőimmel eggyik este unatkoztunk es mindenkit hivogattunk telefonon és akk felhívtam Őt és a tök jót beszélgettünk meg minden és így tök ismeretlenül megkérdezte tőllem fbn h járunk e . kérdeztem tőlle h láttál e már vmikor ? és akk mondja h igen reggel a cba-ba na ezen ki voltam akadva :DD következő hétvégén kimentünk a pályára focizni meg kézizni és akkor tök jól elvoltunk meg minden és este irtam neki h még mindig szeretnél vellem járni (nagyon megtettszett nnekem külső is belső is ) és azóta nem irt vissza ..... egyik baratomnak mondtam h kerdezze meg tollle h tetszek e neki es nem na ennyit erről :C ------ma megint kimentünk mert meccse volt montak barataim h mindig engem nez éys én tök zavarba voltam mert nem tudtam mit csinalni :D
2013. szept. 8. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez a fiú bolond! Mit akar mégis? Amúgy tegyél úgy, mintha elfelejtetted volna, nehogymár egy lány fusson egy fiú után, aki még talonban is tartja! Ha tetszel neki akkor mondja meg, ne játszon néma halat a kis CBAmen
2013. szept. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Atya ég.. Hány éves vagy?
2013. szept. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
13
2013. szept. 8. 20:00
 4/4 A kérdező kommentje:
nem kérek majd olyankommenteket h csak 13 éves vagy ne ez legyen a legnagyobb bajod stb....
2013. szept. 8. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!