Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes belém, ha ehhez...

Szerelmes belém, ha ehhez hasonlókat szokott mondani?

Figyelt kérdés

Tizennégy éves vagyok, van egy évfolyamtársam, aki lány (illetve több is, de én most egy konkrét lányról beszélek). Elég gyakran szokott ilyenekkel hülyéskedni, hogy például gyereket akar tőlem, de ezt csak amolyan pajzán humorként adja elő. Olvastam az Interneten (tehát biztos igaz), hogy ha a lányok a közös jövővel viccelődnek, akkor bejövünk nekik. Szerintetek?

Ja, és még valami! Kérlek titeket, hogy csak olyan válaszoljon, aki biztos benne, amit mondd, mert nagyon vagyok ezzel a lánnyal, és nem szeretném elszúrni egy félreértés miatt a barátságunkat. Mindezek ellenére - és mellett - pedig nem is igazán van merszem/esélyem ismerkedni, mert a kinézetem nem egy nagy durranás... Viszont iskolaelső vagyok (ami már-már kezd beteges lenni, mert a tanárok pacsiznak velem a folyosón, az igazgatóval meg Fészbukon szoktam chatelgetni...), és az egész iskolában én képviselem már csak az igényes humort, amin szinte mindenki nevet... Tehát okos vagyok, vicces vagyok, de mint tudjuk, az emberek 97%-ánál (ha kicsit nem mondok) a külső az első... A marad 3%-ból meg 1% vak...

Szóval, szerintetek?

(Jobban szeretnék nem csak ilyen mezei "Igen."-"Nem." válaszokat kapni, hanem átgondolt, szépen megfogalmazott, érvekkel teliket...)



2013. okt. 24. 20:41
1 2
 11/11 anonim válasza:
Atóta mi történt?
2021. szept. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!