Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes belém, ha ehhez...

Szerelmes belém, ha ehhez hasonlókat szokott mondani?

Figyelt kérdés

Tizennégy éves vagyok, van egy évfolyamtársam, aki lány (illetve több is, de én most egy konkrét lányról beszélek). Elég gyakran szokott ilyenekkel hülyéskedni, hogy például gyereket akar tőlem, de ezt csak amolyan pajzán humorként adja elő. Olvastam az Interneten (tehát biztos igaz), hogy ha a lányok a közös jövővel viccelődnek, akkor bejövünk nekik. Szerintetek?

Ja, és még valami! Kérlek titeket, hogy csak olyan válaszoljon, aki biztos benne, amit mondd, mert nagyon vagyok ezzel a lánnyal, és nem szeretném elszúrni egy félreértés miatt a barátságunkat. Mindezek ellenére - és mellett - pedig nem is igazán van merszem/esélyem ismerkedni, mert a kinézetem nem egy nagy durranás... Viszont iskolaelső vagyok (ami már-már kezd beteges lenni, mert a tanárok pacsiznak velem a folyosón, az igazgatóval meg Fészbukon szoktam chatelgetni...), és az egész iskolában én képviselem már csak az igényes humort, amin szinte mindenki nevet... Tehát okos vagyok, vicces vagyok, de mint tudjuk, az emberek 97%-ánál (ha kicsit nem mondok) a külső az első... A marad 3%-ból meg 1% vak...

Szóval, szerintetek?

(Jobban szeretnék nem csak ilyen mezei "Igen."-"Nem." válaszokat kapni, hanem átgondolt, szépen megfogalmazott, érvekkel teliket...)



2013. okt. 24. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

Az hogy bejössz neki, nem egyenlő azzal, hogy szerelmes beléd.

Meg kőőő hódítani, tudod?

2013. okt. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Hát ez már tényleg beteges...Szerintem csak haverként gondol rád,mert én is szoktam ilyesmivel viccelni.Nem sokat tudtunk meg ebből, amit leírtál.A lánnyal való kapcsolatodról mesélhetnél még.Így elég nehéz.
2013. okt. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Elnézést, rosszul fogalmaztam meg a kérdést! Tehát bejövök neki?
2013. okt. 24. 20:45
 4/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ezt látni kéne! Persze, más is szokott ilyennel viccelni, de ahogy látom a reménykedő csillogást a szemében, miközben ezeket mondja... Mintha minden erejével telepatikusan akarna üzenni nekem, hogy "Vedd az adást!" De mondom, nem tudom... :/
2013. okt. 24. 20:47
 5/11 anonim válasza:
100%
korodhoz képest ez elég vagány szöveg jól meg fogalmaztad ezt röviden :D
2013. okt. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

tetszel neki és valószínűleg nem tudja, hogy egy okos srácnak mik az igényei, próbáld nem megbántani, de valahogy mégis tudtára adni, hogy neked ez nem tetszik annyira... pl. ne háríts félénken, hanem lazán félvállról mondd, hogy úriember biztosra nem hajt vagy valami hasonló

érted, érezze, hogy te irányítasz és nem tud letaglózni olyan kijelentésekkel, amik határozatlanabb személyt zavarba hoznak, azt érezze, hogy te tudnád megszerezni őt és nem ő téged...ez persze buta kis taktikázás, de ha komolyabban jelzed felé a nemtetszésed, talán azt kockáztatod, hogy megharagszik, márpedig ő is tetszik neked :)

2013. okt. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem allj a sarkadra, es te is "viccelodj" vissza valami ketertelmuvel. Figyeld az arcat es a reakciojat. Ha mar ilyesmiket mond, azert lehet bejossz neki, de mivel egyikotoket sem ismerem, ebben nem lehetek biztos.
2013. okt. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Húha,én is tizennégy éves vagyok és pont ebben a cipőben jártam.Iskolaelső és ráadásul lány,amikor meg beszélgetni akarok egy fiúval valamiről,az meg nyögve nyel,hogy én mire is gondolok pontosan? Nos én így pontosan nem tudom megmondani,hogy a lány kedvel-e téged,ezért kérlek válaszolj az alábbi kérdéseimre,mert akkor talán tudok segíteni.

1:Gyakran beszéltek?

2:Meg szokott érinteni? (kar,vagy csak úgy rád üt finoman)

3:Mosolyog rád? Szünetben kérdezget tőled,pl:házi,véleményed valamiről...?

4:Mondta már,hogy találkoznotok kéne?

2013. nov. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

1: Nem igazán, de mikor elkezdünk beszélgetni, akkor azt sokáig és mélyrehatóan tesszük.

2: Igen, néha (mondjuk mikor reggel megérkezem iskolába) barátságosan átölel.

3: Igen,általában mosolyognak rám az emberek, mind azt mondottam eléggé vicces vagyok. :o)

4: Nem.

2013. nov. 8. 18:56
 10/11 anonim válasza:
Az elöző válaszoló vagyok :) Szerintem a lány kedvel téged,csak a jelzésedre vár :) Neked bejön?
2013. nov. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!