Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire fér bele, ha egy...

Mennyire fér bele, ha egy pasi az ismerkedési szakaszban nagyon enyhén ugyan, de gyakran felhozza az exét? :/

Figyelt kérdés

2013. okt. 19. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha csak megemlíti néha, az nem baj szerintem, egyéb régi ismerősöket, barátokat is megemlít néha az ember.
2013. okt. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mióta az exe. Én is felhozom, mert két hónapja lett vége és előtte majdnem három évig voltunk együtt, amiből két évet együtt is éltünk.


Túltettem magam rajta, de a bosszússág még megmaradt azért.

2013. okt. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem addig nincs gond, mig nem próbálod őket összehasonlítani, vagy ne mondj olyat amiben talán jobb volt az exed, inkább rosszabbnak hozd ki, hatásosabb :))
2013. okt. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez helyzet függő.

"Az exem mennyivel jobb volt az ágyban"

"Az exem egy roh dék volt"

Nem ugyanaz.

2013. okt. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem baj, jó is ha beszélünk róla, de gáz ha úgy beszél róla, hogy érezni, hogy hiányzik neki, még szereti.
2013. okt. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha gyakran, az gáz még akkor is, ha 20 éve házasok.
2013. okt. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyszer voltam ilyen helyzetben, és pont akkor olvastam erről egy cikket, hogy egy ideig érdemes meghallgatni türelemmel, aztán pedig egyértelműen közölni, hogy most már keressen más témát.

Én akkor ezt tettem, és bevált. Utána többet nem került szóba az ex.

2013. okt. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem itt a gépen rengeteg exe van, és igen gyakran felhozom őket, de csak a gépemen szerencsére. Annyira nem vagyok kocka, hogy ismerkedésnél is megtegyem ezt.
2013. okt. 20. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Cilandi válasza:

Kedves Kérdező!


Nyugodj meg, ez szerintem teljesen természetes az ismerkedési fázisban.


Amikor mi ismerkedtünk a Párommal, Ő is aránylag gyakran felhozta (minden találkozón esett szó róla), de ehhez nem árt ismerni a történetet. A Párom sok évig volt szingli, előtte volt egy barátnője 4,5 évig, aminek az utolsó 2/3-ad része "Se Veled se nélküled" szenvedés volt, majd igen ronda körülmények között, egymásból maximálisan kiábrándulva bekövetkezett a szakítás. Ezután nem véletlenül volt évekig szingli és velem is nagyon félve jött össze. Egyáltalán nem volt párkapcsolat párti, bár 3 hónap "együtt járás" után össze is költöztünk, de amikor ez tudatosodott bennünk, Ő nem hitt abban, hogy ezek után lehet Neki privát szférája a továbbiakban, pedig hajaj! Dehogynem! :)

Szóval emlegetheti pont emiatt is, mert egy régi, nehezen kezelhető helyzet és a vele járó negatívumok "kiújulásától" tartva megerősítést kér, hogy "Te más vagy, mint az ex..."

Nekem kijutott abból a megtiszteltetésből, hogy a gyakori emlegetések fénypontjaként még össze is futottunk egy augusztus 20-ai ünnepségen az ex-barátnővel és a kedvesével... Utána kicsit féltem, mert a szakítás óta most találkoztak először, és nem tudtam,hogy ez a villámtalálka kiben milyen sebet tépett fel, de szerencsére semmi nem zökkent ki a normál kerékvágásból: A párom engem szeret és a lányt sem láttuk/hallottuk/olvastuk többé! :) ;)

2013. okt. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!