Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ilyen esetben ti kezdeményezné...

Ilyen esetben ti kezdeményeznétek vagy hagynátok?

Figyelt kérdés

Egy srácról van szó,aki még hónapokkal ezelőtt teljesen érdeklődő volt felém,én is felé.Nem volt titok hogy bejött nekem.Egyszer találkoztunk egy buliban utána még párszor keresett aztán el is felejtett (az exe is képben volt).Randira viszont nem hívott. Nemrég én kezdeményeztem beszélgetést,egyszer találkoztunk barátilag mivel mondta,hogy most egyedül akar lenni.Na de teljesen úgy viselkedett,mintha érdekelném,az esti buliban ahova mentünk meg is csókolt,sőt másnap délután is-bár akkor már csak szájra puszi volt. Ha én nem keresem ő nem ír,de ha ráírok mindig kedves,aranyos.. Feldobtam a magas labdát,hogy ha van kedve akkor elmehetnénk valamikor kirándulni,amire mondta hogy persze és tökre nem volt elutasító,mintha örült volna neki,hogy mondtam viszont azóta se ír soha hogy na akkor menjünk vagy valami.Sőt egyáltalán nem keres magától.

Mert ha kíváncsi lenne rám nyilván keresne-akkor kétség sincs,hogy elhívom, viszont így kicsit nyomulásnak érzem a részemről.


Egyszerüen nem tudom,hogy miért van az,hogyha találkozunk/összefutunk úgy viselkedik,mintha tetszenék neki,ha én írok kedves,aranyos,ha felajánlom a találkozás LEHETŐSÉGÉT-nem a konkrét találkát akkor sem elutasító,de ő magától nem is érdeklődik.

De ha ennyire nem érdeklem akkor miért köszön el JÓZANUL is szájra puszival,ha a csókot valaki az ittas bulira fogná és hogy a haverjainak akart imponálni.


Én 18L,ő 22F


2013. okt. 19. 10:01
 1/4 A kérdező kommentje:
u.i.: már 1 hete nem beszéltünk mert én nem merek állandóan irogatni neki
2013. okt. 19. 10:07
 2/4 anonim válasza:

Biztos imponál neki, hogy egy fiatal csaj fut utána, de közben annyira nem vagy neki érdekes, hogy mélyebben foglalkozzon veled.

Hagyd a fenébe és inkább keress olyat aki szeretni is képes!

2013. okt. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes hajtani. Én a másik nemből való vagyok, és apám azt tanította anno:

"Nem érdemes olyan szekér után futni, amelyik nem akar felvenni."

Eddig még bejött. Gondolom, fordítva is működik. :)

56/F

2013. okt. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy a kirándulást szervezze ő meg, találjon ki valamit, mert neked dolgod van. Ezzel feladod a leckét neki, ha akar valamit akkor megcsinálja, ha nem akkor... Sajnos így a leírásból az jön le, hogy neki az jó érzés amikor körülrajongod, de komolyabbat nem szeretne. De ne legyen igazam. :)
2013. okt. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!