Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kezdeményeznétek egy...

Hogyan kezdeményeznétek egy normális nőnél?

Figyelt kérdés

Nem beszéltem még vele sosem, csupán láttuk egymást, de szeretném vele felvenni a kapcsolatot.

Normális válaszokat várnék.


2013. júl. 17. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Normálisan
2013. júl. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hol láttad?

ez kulcsfontosságú info a segítséghez

2013. júl. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha megoldható akkor személyesen próbálj beszédbe elegyedni vele.
2013. júl. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utaztunk egy buszon, sétáltunk el egymás mellett.
2013. júl. 17. 19:21
 5/7 anonim ***** válasza:
én a helyedbe előbb megpróbálnám kiderítni hoyg hova megy (gondolom melózni) meg minél többet megtudni róla és akkor könyebb lenne valami téma alapján megszólítani. Bár megszólíthatod bármi apróság alapján pl én akit láttam csaj futott a buszhoz kérdeztem reggeli sport és ebből lett beszélgetés
2013. júl. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 belbolyhocska ***** válasza:

Ne kutakodj utána, ha észreveszi buktad... :D

Leszólíthatod, hogy mennyi az idő? Utána pedig megdicséred. Onnantól kezdve köszönhetsz neki, mosolyogj rá, hívd el kávéra, stb. :)

2013. júl. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha tudod ki akkor gondolom facebookról ismered, szerintem ha idokot akarsz hogy mért irtál rá akkor kérdezd meg hogy te voltál a buszon? stb aztán mond el hogy szép meg hogy egyből felismerted mert láttad már facen aztán tudtok majd beszélni aztán irj rá többször hivd el aztán utána már tudod:)
2013. júl. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!